Seko mums Šodien saziedoti jau 3,314.34 €

Palīdzība Daria Vaseho

Dariai no Jūrmalas ir 7 gadi. Mazulīte piedzima priekšlaicīgi un svēra vien 950 grammus. Nav iespējams aprakstīt, cik daudz spēka un cīņas spara mīt bērniņā, kurš ir piedzimis ar tik niecīgu svaru, pārdzīvojis visas medicīniskās manipulācijas un pierādījis šai pasaulei, ka ir cīnītājs. Daria ir ļoti stiprs bērns- ļoti sabiedriska, komunikabla un dzīvespriecīga meitenīte. Daria gatavojas doties uz skolu un tas ir liels notikums meitenītes dzīvē. Savas diagnozes dēļ Daria nespēj dejot, bet tas ir viņas lielais dzīves sapnis- ne tikai skatīties kā dejo citi, bet pašai mesties dejas virpulī. Daria vēlas, lai būtu tāda pati kā viņas vienaudži-skriet, lekt, darīt blēņas, draudzēties, strīdēties un būt šeit un tagad.

Darias ikdiena ir regulāras rehabilitācijas nodarbības, lai sasniegtu arvien jaunus mērķus un uzturētu sasniegtos. Daria regulāri apmeklē intensīvu rehabilitāciju rehabilitacijas centrā “Poga”, kur saņem Thersauit terapijas kursu, Rysen nodarbības, masāžas, ūdensterpaijas procedūras un ergoterapiju. Gadam intensīvajai rehabilitācijai nepieciešami 9720 eiro. Darias ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Dariai sasniegt jaunus mērķus! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 05.06.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Initai Lūkai

Palīdzība Ernestam Žegodam

Palīdzība Jānim Lipinskim

Palīdzība Intai Boterei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 435.08 €