Seko mums Šodien saziedoti jau 19,487.58 €

Atbalsts Miai Samovičai

Mērķis: Rehabilitācija

Gadā nepieciešams: 6000 lati gadā

Mia Samoviča, dz. g. 2000., Rīga

Mia  dzimusi  27.grūtniecības nedēļā  ar svaru 1090 grami. Dzemdību traumas rezultātā – asins izplūdums galvā un pamatdiagnoze BCT spastiskā tetraparēze.

Mia mācās Rīgas Pārdaugavas pamatskolā,  4. klasē. Viņa ir ļoti atklāta un sabiedriska meitene. Neskatoties uz pārvietošanās grūtībām draugu viņai ir daudz. Viņai patīk mācīties un atzīmes ir labas, bet katram uzdevumam ir nepieciešams dubultspēks, lai paspētu izpildīt darbus kopā ar klasesbiedriem, jo katra kustība nav tik vienkārša un prasa vairāk laika nekā pārējiem. Lasīšana ir tas, par ko Mia var būt lepna, jo lasīt viņa prot ļoti labi. Un protams, Miai ļoti gribas, kādreiz pēc skolas aiziet pastaigāties kopā ar savām draudzenēm, bez mammas. Lai tas notiktu, vel ir milzīgs darbs priekšā.

Ar projekta „Mazajām sirsniņām” palīdzību Miai bija iespēja saņemt vairākus rehabilitācijas kursus Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā un reitterapijas nodarbības Latvijā. Miai ir speciāli izgatavotas iekšzoles, lai stiprinātu kājas un atvieglotu staigāšanu.

Pēc visiem veiktajiem ārstēšanās kursiem Miai ir ļoti nopietni sasniegumi. Sakumā viņa iemācījās stāvēt, izdarīja savus pirmos soļus ar palīdzību, pēc tam arī bez palīdzības. Mia priecīga stāstīja visiem: „Man sanāca! Es varu iet pati!”.  Tagad Mia var pastāvīgi iet jau 15 – 20 minūtes.

Tagad pie esošās diagnozes ir atklātas papildus problēmas gūžās. Miai būs nepieciešama operācija un vairākas intensīvas rehabilitācijas Minhenes ortopēdiskajā klīnikā, Starptautiskajā rehabilitācijas  klīnikā Truskavecā, fizioterapijas un reitterapijas nodarbības Latvijā.

 Rehabilitācijas nepieciešamas, lai  pēc operācijas varētu iedarbināt un iemācīt stāvēšanai un staigāšanai citus muskuļus. Minhenes klīnikas ārsts deva ģimenei cerību, ka Mia varēs staigāt droši un pastāvīgi.

Ļoti pateicos visiem ziedotājiem, kuri dāvina manai meitenītei cerību uz aktīvo un neatkarīgo dzīvi. Milzīgs Paldies Jums no visas sirds!

Rehabilitācijas kursiem Miai gadā nepieciešami 6000 Ls.
Mias ģimene saviem spēkiem šo rehabilitāciju bērnam  finansiāli nespēj nodrošināt, tādēļ ļoti cer uz ziedotāju atsaucību, lai savam bērnam dotu iespēju pašam staigāt. Palīdzēsim Miai!


Projekts ievietots portālā 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Annai Mutorei

Bērniem ar autismu

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Sanitai Kumpiņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 456 423.29 €