Seko mums Šodien saziedoti jau 5,905.74 €

Atbalsts Mārtiņam Cēberam

Zēnam konstatēti organisma personības un uzvedības traucējumi, vidēji smagas garīgas atpalicības pakāpē. Jaukti valodas un runas attīstības traucējumi. Govs piena olbaltuma nepanesība un kviešu miltu nepanesība. Bronhiālā astma.

Mārtiņš līdz 5 gadu vecumam izrunāja tikai dažas zilbes. Pēc regulārām rehabilitācijām zēna valoda uzlabojas, Mārtiņš jūtas drošāks. Zēns mācās Liepājas speciālās internātpamatskolas 3 klasē.

Sākot ar 2015.gadu Mārtiņam novērojams arī stājas vājums un virs svars. Zēnam tiek rekomendētas regulāras terapijas – fizioterapija, masāžas, ergoterapija, logopēds. Šīs terapijas palīdzēs uzlabot Mārtiņam stāju, kontrolēs svaru un attīstīs valodu.

Mārtiņš ir kļuvis drošāks, cenšas vairāk runāt. Ikdienā izmanto piktogrammas, žestu valodu un skolā Widgit programmu, kurā lasa un raksta.

Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu visas terapijas. Mārtiņam ir vecāks brālis un māsa. Zēna māmiņa bērnus audzina viena pati. Algotu darbu strādāt mamma nevar, jo jābūt vienmēr līdzās Mārtiņam.

Lai nodrošinātu Mārtiņam rehabilitācijas pakalpojumus kopā nepieciešami 1272 eiro. 

Palīdzēsim Mārtiņam!

Projekts ievietots portālā 11.07.2019

Projekts noslēgts 11.07.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

984 438.72 €