Seko mums Šodien saziedoti jau 10.00 €

Atbalsts Mārim Pavāram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mārim nepieciešamā summa saziedota.

Māris ir 9 gadus vecs mīļš un smaidīgs zēns. Zēns ļoti cenšas runāt un darboties, bet pasaules izzināšanas procesu ierobežo uzstādītā diagnoze – bērnu cerebrālā trieka. Māris cīnās par katru kustību, cenšas izrunāt katru burtu. Viņš ir ļoti centīgs un pacietīgs puika.

Māra emocionālā attīstība nav traucēta un vinš šogad ir uzsācis skolas gaitas. Ar alternatīvās komunikācijas ierīces Tobii palīdzību, Māris ir guvis iespēju integrēties vecāku veidotā vispārizglītojošā skolā. Māris ir apguvis veikli darboties ar datoru un skolotājas uzdotos uzdevumus pilda datorā. Diemžēl zēns nerunā un savas zināšanas parāda ar zīmēm un darbībām, taču tas nebūt netraucē sazināties un kopā darboties ar klasesbiedriem un draugiem. Māris brauc ar elektrisko ratiņkrēslu, kura vadīšanai tāpat vajadzīgas noteiktas prasmes un iemaņas.

Māris centrā POGA ir saņēmis divus intensīvus rehabilitācijas kursus. Saņemtā terapija zēnam deva labus rezultātus un iesākto nepieciešams turpināt, lai Māris iemācītos izmantot sevis noturēšanai rokas, uzlabotu to koordināciju un mazinātu primitīvos refleksus. Tas palīdzētu Mārim pašam sevi noturēt sēdus pozīcijā. 

Mārim janvārī plānots intensīvs rehabilitācijas kurss, kura laikā paredzētas 15 dienu “TheraSuit 3” terapijas nodarbības, 6 ergoterapijas, 6 audiologopēda nodarbības, neirologa konsultācija. Kursa kopējās izmaksas ir 1650 eiro. 2020.gadā Mārim plānoti šādi 2 intensīvi rehabilitācijas kursi, kas izmaksā 3300 eiro. No kopējās nepieciešamās summas jau ir pieejami 1218 eiro, no iepriekš saziedotajiem līdzekļiem. Māra rehabilitācijai no 2020.gadā no ziedotājiem tiek lūgti 2082 eiro.

Palīdzēsim Mārim!

Projekts ievietots portālā 19.12.2019

Projekts noslēgts 17.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Palīdzība Amandai Dzerkalei

Palīdzība Markusam Ļebedevam

Aprūpe mājās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

731 143.70 €