Follow us Today has already donated 60.00 €

Atbalsts Mārim Pavāram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mārim nepieciešamā summa saziedota.

Māris ir 9 gadus vecs mīļš un smaidīgs zēns. Zēns ļoti cenšas runāt un darboties, bet pasaules izzināšanas procesu ierobežo uzstādītā diagnoze – bērnu cerebrālā trieka. Māris cīnās par katru kustību, cenšas izrunāt katru burtu. Viņš ir ļoti centīgs un pacietīgs puika.

Māra emocionālā attīstība nav traucēta un vinš šogad ir uzsācis skolas gaitas. Ar alternatīvās komunikācijas ierīces Tobii palīdzību, Māris ir guvis iespēju integrēties vecāku veidotā vispārizglītojošā skolā. Māris ir apguvis veikli darboties ar datoru un skolotājas uzdotos uzdevumus pilda datorā. Diemžēl zēns nerunā un savas zināšanas parāda ar zīmēm un darbībām, taču tas nebūt netraucē sazināties un kopā darboties ar klasesbiedriem un draugiem. Māris brauc ar elektrisko ratiņkrēslu, kura vadīšanai tāpat vajadzīgas noteiktas prasmes un iemaņas.

Māris centrā POGA ir saņēmis divus intensīvus rehabilitācijas kursus. Saņemtā terapija zēnam deva labus rezultātus un iesākto nepieciešams turpināt, lai Māris iemācītos izmantot sevis noturēšanai rokas, uzlabotu to koordināciju un mazinātu primitīvos refleksus. Tas palīdzētu Mārim pašam sevi noturēt sēdus pozīcijā. 

Mārim janvārī plānots intensīvs rehabilitācijas kurss, kura laikā paredzētas 15 dienu “TheraSuit 3” terapijas nodarbības, 6 ergoterapijas, 6 audiologopēda nodarbības, neirologa konsultācija. Kursa kopējās izmaksas ir 1650 eiro. 2020.gadā Mārim plānoti šādi 2 intensīvi rehabilitācijas kursi, kas izmaksā 3300 eiro. No kopējās nepieciešamās summas jau ir pieejami 1218 eiro, no iepriekš saziedotajiem līdzekļiem. Māra rehabilitācijai no 2020.gadā no ziedotājiem tiek lūgti 2082 eiro.

Palīdzēsim Mārim!

The Project is placed online on: 19.12.2019

Projekts noslēgts 17.01.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For mums with special children

Palīdzība Milai Izinkēvičai

Fulfil a child's dream!

Smagi slimu cilvēku atbalstam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

588 648.13 €