Follow us Today has already donated 201.00 €

Atbalsts Jurim Greinim

Mērķis: rehabilitācija 
Gadā nepieciešams: 2299 Ls
Juris Greinis, dz.g. 2001., Cēsis
 
Jurim ir epileptiskas lēkmes kopš 5 mēnešu vecuma. Terapijā saņem zāles, bet sakarā ar smadzeņu bojājumu viņš nerunā, vai arī atsaucās pēc vairākkārtīga lūguma. Ir neveikls un ir koordinācijas traucējumi. Gaita lēna, nestabila.

Pateicoties ziedotāju atsaucībai Reinim bija iespēja  apmeklēt Montesori nodarbības un reitterapiju,  kā arī zēns saņēma delfīnterapijas kursu Evpatorijā.

 Pēc šīm nodarbībām  ir vērojams uzlabojums zēna veselībā. Agrāk nespēja pārlikt kāju pāri ritenim un ar to pabraukt, tad pateicoties reitterapijas nodarbībām  Juris ir drošāks un sēž stabili, ar kājām pats spēj iekārtoties  un turas zirgam mugurā. Pēc Montesori terapijas var lietas nosaukt tam atbilstošos vārdos. Cenšas izteikt savas vēlmes, kaut vai neskaidri pa 1-2 vārdi. Pēc delfīnterapijas Juris kļuvis atvērtāks un pats sāka veidot pirmos teikumus pielietojot savu vārdu krājumu ko ir iemācījies. Ļoti apmierināts un labi jūtas ūdenī un ūdens procedūrās. Ar lielu uzmanību un interesi klausās un vēro delfīnus, ko arī izrāda skaņās, gan vārdos vēlmi darboties kopā ar delfīniem. Pēc otrās dienas terapijas Juris pats izveidoja 5 vārdu teikumu, kurā uzrunāja: „Mamma,....”, ko nekad iepriekš nebija darījis.

Redzot šīs pozitīvās izmaiņas iesāktās rehabilitācijas ir jāturpina. Līdzekļu tam nepietiek, tāpēc ģimene vēršas ar lūgumu palīdzēt.

Palīdzēsim Jurim atveseļoties!

Projekts ievietots portālā: 19.04.2010.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atkārtota palīdzība Emīlam Azandam

For Mothers of Seriously Ill Children

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

Help Children Walk!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 049 153.36 €