Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Atbalsts Jasmīnai Ņesonovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Jasmīnai nepieciešamā summa saziedota.

Jasmīna ir atraktīva, atvērta un komunikabla 13 gadus veca meitene, kas dzīvē vēlas piepildīt lielus sapņus. Diemžēl Jasmīna piedzima ar muguras smadzeņu defektu, kas izraisīja kustību traucējumus. Jau no dzimšanas ģimene regulāri meitai nodrošina rehabilitāciju un medicīniskās apskates, lai Jasmīna varētu pilnvērtīgi dzīvot.

Jasmīnai ir kustību traucējumi, kas ierobežo pārvietošanos, meitene nespēj nostāvēt patstāvīgi, var noiet tikai īsus attālumus pati. Aktīvi pārvietojas ar pielāgotu trīsriteni, kas arī trenē kāju muskulatūru. Lai Jasmīna nostiprinātu ķermeņa kustības, gaitu un stāju, ir nepieciešama regulāra rehabilitācija un individuāli izgatavotas ortozes. Ortozes nepieciešamas, lai uzlabotos Jasmīnas gaita, meitene kļūtu patstāvīgāka un spētu veiksmīgāk veikt ikdienas gaitas. Meitene mācās 7.klasē, apgūst keramiku Cēsu mākslas skolā. Jasmīnai ļoti patīk radošas nodarbes.

Ģimene lūdz sabiedrības atbalstu, lai Jasmīna 2019. gadā varētu saņemt:

  • Individuāli izgatavotas ortozes – 2970 eiro;
  • Nodarbības peldbaseinā – 720 eiro;
  • Biofeedback terapija un zemūdens masāža – 750 eiro.

Lai nodrošinātu Jasmīnai rehabilitāciju un ortozes gadā kopā nepieciešami 4440 eiro, no kuriem 137 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 4303 eiro.

Palīdzēsim Jasmīnai!

Projekts ievietots portālā 11.01.2019

Projekts noslēgts 11.07.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Mārcim Gustavam Spilvam

Grāmatu starts

Palīdzība Nikolajam Savdonam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

722 419.05 €