Follow us Today has already donated 1,313.25 €

Atbalsts Jasmīnai Ņesonovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Jasmīnai nepieciešamā summa saziedota.

Jasmīna ir atraktīva, atvērta un komunikabla 13 gadus veca meitene, kas dzīvē vēlas piepildīt lielus sapņus. Diemžēl Jasmīna piedzima ar muguras smadzeņu defektu, kas izraisīja kustību traucējumus. Jau no dzimšanas ģimene regulāri meitai nodrošina rehabilitāciju un medicīniskās apskates, lai Jasmīna varētu pilnvērtīgi dzīvot.

Jasmīnai ir kustību traucējumi, kas ierobežo pārvietošanos, meitene nespēj nostāvēt patstāvīgi, var noiet tikai īsus attālumus pati. Aktīvi pārvietojas ar pielāgotu trīsriteni, kas arī trenē kāju muskulatūru. Lai Jasmīna nostiprinātu ķermeņa kustības, gaitu un stāju, ir nepieciešama regulāra rehabilitācija un individuāli izgatavotas ortozes. Ortozes nepieciešamas, lai uzlabotos Jasmīnas gaita, meitene kļūtu patstāvīgāka un spētu veiksmīgāk veikt ikdienas gaitas. Meitene mācās 7.klasē, apgūst keramiku Cēsu mākslas skolā. Jasmīnai ļoti patīk radošas nodarbes.

Ģimene lūdz sabiedrības atbalstu, lai Jasmīna 2019. gadā varētu saņemt:

  • Individuāli izgatavotas ortozes – 2970 eiro;
  • Nodarbības peldbaseinā – 720 eiro;
  • Biofeedback terapija un zemūdens masāža – 750 eiro.

Lai nodrošinātu Jasmīnai rehabilitāciju un ortozes gadā kopā nepieciešami 4440 eiro, no kuriem 137 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 4303 eiro.

Palīdzēsim Jasmīnai!

The Project is placed online on: 11.01.2019

Projekts noslēgts 11.07.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help parents who take care about disable children

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Pilsētas kaķu dzīve

Palīdzība Zeihānam Stacjukevičam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

146 547.32 €