Seko mums Šodien saziedoti jau 524.00 €

Atbalsts Georgijam Mihailovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Georgijam nepieciešamā summa saziedota.

Georgijam ir 11 gadi. Zēns kopš dzimšanas sirgst ar Dauna sindromu.

Georgijam ir liela interese par apkārtējo pasauli, viņš ir komunikabls un emocionāls bērns. Viņam patīk spēlēties ar suņiem, skatīties grāmatas, zīmēt un dejot. Jau ceturto gadu zēns apmeklē 71. vidusskolas specializēto rehabilitācijas centru. Diemžēl puisēns nespēj tekoši runāt, veidot teikumus, atbildēt saistītā tekstā un koncentrēt savu uzmanību, tādēļ 3. klasi nāksies apmeklēt atkārtoti.

Lai uzlabotu zēna vispārējo attīstību, valodas prasmes, skaņu izrunu un kognitīvās prasmes Georgijs apmeklē logopēdu, vingrošanas un montesori nodarbības, un nodarbības peldbaseinā, ko vecāki apmaksā paši. Georgijs jau 3 reizes saņēmis arī delfīnterapijas kursus, kas uzlaboja zēna kustību koordināciju, motoriku, paplašināja vārdu krājumu un Georgijs nu spēj izrunāt apmēram 40 vārdus.

Tā kā vienīgais pelnītājs ģimenē ir tētis un ģimenē aug arī māsiņa, tad vecāki vairs nespēj nodrošināt visu nodarbību apmaksu un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Lai Georgijs varētu turpināt apmeklēt montesori nodarbības, gadā nepieciešami EUR 1500 (EUR 15 * 100 nod.), delfīnterapijas kopējās izmaksas ir EUR 1280 (EUR 800 nodarbības, EUR 480 dzīvošana). Kopā nepieciešami EUR 2780.

Lai nodrošinātu Georgijam rehabilitācijas pakalpojumus gadā kopā nepieciešami 2780 eiro, no kuriem 264 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2516 eiro.

Palīdzēsim Georgijam!

Projekts ievietots portālā 09.01.2019

Projekts noslēgts 23.09.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība Jānim Jansonam

Grāmatu starts

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

892 367.07 €