Seko mums Šodien saziedoti jau 16,749.31 €

Atbalsts Esterei Krapsei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Esterei nepieciešamā summa ir saziedota.

Trīspadsmit gadus vecajai Esterei ir bērnu cerebrālā trieka un izteikta tetraparēze. Meitenītei ir veiktas vairākas ortopēdiskas operācijas, kas ļoti uzlabojušas Esteres spēju staigāt patstāvīgi.

Estere apmeklē Rīgas 1.speciālo internātskolu. Tā kā Esterītei ir konstatēta vājdzirdība un vājredzība, meitene ikdienā lieto dzirdes aparātus un brilles. Esteres mīļākās nodarbošanās ir braukšana ar velosipēdu, peldēšana baseinā un galda spēles.

Estere saņem regulāru intensīvu rehabilitāciju centrā Poga. Tas nepieciešams, lai varētu nostiprināt iegūtās iemaņas un  uzlabotu Esteres gaitas un līdzsvara pozīciju, kreisās plaukstas darbību. Lielais mērķis ir stabili nostāties uz savām kājām un staigāt bez palīglīdzekļiem vai atbalsta. 

2018.gadā Esterei plānoti 2 intensīvi rehabilitācijas kursi. Vienam no kursiem līdzekļu ir pietiekoši, no ziedotājiem tiek lūgts atbalsts intensīvā kursa nodrošināšanai, kas plānots rudenī. Kursa laikā plānotas 19 “Therasuit 3” terapijas nodarbības, kā arī mēneša nodarbības uz G-EO System gaitas robota. Līdztekus kursam nepieciešamas 6 ergoterapijas nodarbības, neirologa un osteopāta konsultācijas. Rehabilitācijas kursa kopējās izmaksas ir 2670 eiro.

Palīdzēsim Esterei!

Projekts ievietots portālā 10.04.2018

Projekts noslēgts 12.07.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris Delfīns

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Kārļa Leo Šmita ģimenei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 208 962.58 €