Seko mums Šodien saziedoti jau 6,859.65 €

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

Emīlam no Jēkabpils ir 8 gadi un 2 gadu vecumā uzstādīta diagnoze – Autisms.  Savos 8 gados Emīls spēj izrunāt tikai atsevišķus vārdus angļu valodā. Puisēns ir dzīvespriecīgs, zinātkārs un ar izcilu humoru apveltīts bērniņš. Emīls mācās speciālajā skoliņā 2. klasē, un viņam patīk viss, kas ir saistīts ar tehniku, bet jo īpaši - vilcieni. Emīls aug kopā ar mammu un lielo māsu. Lielā māsa Emīlam ir gan rotaļu biedrs, gan futbola treneris un sabiedrotais visa veida blēņās. Emīla "stiprā" puse ir angļu valoda. Emīlam patīk sava lietu kārtība, un mājās viss ir pakārtots tā, lai zēnam nepieciešamās lietas stāv konkrētās vietās. Visgrūtāk ir tad, kad Emīls ir saslimis, jo viņš nevar pateikt, ka viņam sāp.

Emīlam ļoti nepieciešamas ABA terapijas nodarbības, kas palīdzētu attīstīt latviešu valodu un koriģēt nevēlamo uzvedību. Gadam ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 4320 eiro un puisēna ģimene ļoti cer uz līdzcilvēku atsaucību, lai varētu palīdzēt Emīlam attīstīt valodas prasmes.

Palīdzēsim Emīlam!

Projekts ievietots portālā 29.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Jekaterinai Ļebedevai

Atbalsts Ukrainas karavīriem

Palīdzība Sindijai Dunaiskai

Palīdzība Linardam Liepiņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 778.49 €