Seko mums Šodien saziedoti jau 3,211.34 €

Atbalsts Āronam Gertmanam

Mērķis: delfīnterapija, slingu terapija, reitterapija. 
Gadā nepieciešams: 5265 lati
 
Ārons Gertmans, dz.g. 2007., Rīgas raj., Saulkrastu nov.

 Ārons nāca pasaulē smagās dzemdībās. Dzemdību traumas sekas – bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, PMAA aizture, krampju sindroms.
Ārons ir liels mīlulis tētim un mammai kā arī brālis lielajai  un mazajai māsai. Ārons aktīvi vingro ar mammu pēc fizioterapeita ieteikumiem, brauc uz zirga kopā ar tēti, saņem masāžas kursus, peld – nirst terapeita pavadībā, apmeklē slinga terapiju, konsultējas pie ergoterapeita un logopēda. Ir bijuši uz vairākiem valsts rehabilitācijas kursiem Latvijā.
Šobrīd Āroniņš ir emocionāls ar stabilu acu kontaktu, smaidīgs un omulīgs puišelis. Viņam patīk bērnu kņada, spēles un rotaļas.
Pēc pirmā rehabilitācijas kursa Ukrainas Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, kuru zēns saņēma pateicoties Ziedot.lv Labestības dienas akcijai ir uzlabojumi zēna veselībā.
Tas dod ticību, ka kompleksā ar ārstniecību Latvijā un  rehabilitācijas kursiem zēna veselības stāvoklis uzlabosies.
Āronam nepieciešams:
- divi delfīnterapijas kursi gadā Delfīnterapijas kompleksā "Nemo", Odesā - 4650 Ls;
- 30 nodarbības Slingu terapija, Latvijā - 300 Ls;
- 45 nodarbības reitterapija (Zirgu terapija) - 315 Ls
Lai zēnam nodrošinātu šo tik ļoti nepieciešamo ārstniecību gadā nepieciešami 5265 lati.

Ģimene tic, ka kādreiz Ārons satvers mantas, ēdīs pats ar karotīti, rāpos, sēdēs, ies skolā. Ģimene visus spēkus, līdzekļus un laiku velta tam, lai notiktu brīnums.
 Palīdzēsim Āronam veseļoties!

 Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jekaterinai Priedienai

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Keitai Vītiņai

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 332.08 €