Follow us Today has already donated 3,752.00 €

Atbalsts Āronam Gertmanam

Mērķis: delfīnterapija, slingu terapija, reitterapija. 
Gadā nepieciešams: 5265 lati
 
Ārons Gertmans, dz.g. 2007., Rīgas raj., Saulkrastu nov.

 Ārons nāca pasaulē smagās dzemdībās. Dzemdību traumas sekas – bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, PMAA aizture, krampju sindroms.
Ārons ir liels mīlulis tētim un mammai kā arī brālis lielajai  un mazajai māsai. Ārons aktīvi vingro ar mammu pēc fizioterapeita ieteikumiem, brauc uz zirga kopā ar tēti, saņem masāžas kursus, peld – nirst terapeita pavadībā, apmeklē slinga terapiju, konsultējas pie ergoterapeita un logopēda. Ir bijuši uz vairākiem valsts rehabilitācijas kursiem Latvijā.
Šobrīd Āroniņš ir emocionāls ar stabilu acu kontaktu, smaidīgs un omulīgs puišelis. Viņam patīk bērnu kņada, spēles un rotaļas.
Pēc pirmā rehabilitācijas kursa Ukrainas Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, kuru zēns saņēma pateicoties Ziedot.lv Labestības dienas akcijai ir uzlabojumi zēna veselībā.
Tas dod ticību, ka kompleksā ar ārstniecību Latvijā un  rehabilitācijas kursiem zēna veselības stāvoklis uzlabosies.
Āronam nepieciešams:
- divi delfīnterapijas kursi gadā Delfīnterapijas kompleksā "Nemo", Odesā - 4650 Ls;
- 30 nodarbības Slingu terapija, Latvijā - 300 Ls;
- 45 nodarbības reitterapija (Zirgu terapija) - 315 Ls
Lai zēnam nodrošinātu šo tik ļoti nepieciešamo ārstniecību gadā nepieciešami 5265 lati.

Ģimene tic, ka kādreiz Ārons satvers mantas, ēdīs pats ar karotīti, rāpos, sēdēs, ies skolā. Ģimene visus spēkus, līdzekļus un laiku velta tam, lai notiktu brīnums.
 Palīdzēsim Āronam veseļoties!

 Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Bez Tevis nav uzvaras!

Help Children Walk!

Safe steps

For Mothers of Seriously Ill Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 160 355.59 €