Seko mums Šodien saziedoti jau 4,627.60 €

Atbalsts Anastasijai Daļeckai

Mērķis: rehabilitācijas kurss ADELI Medical Center, Slovākija
Gadā nepieciešami: 4645 lati

Anastasija Daļecka, dz. g. 2009., Rīga

Kad Anastasija māmiņai vēl bija zem sirds nekas neliecināja, ka meitenīti nākotnē sagaida nopietna cīņa par savu veselību. Grūtniecība noritēja ļoti labi, bez sarežģījumiem. Gan jaunajai māmiņai, gan mazulim viss bija kārtībā.

Bet tad notika tas, ko jaunā ģimene gaidīja vismazāk. Nāca liels trieciens... Dzemdību laikā tika iegūta streptokoka B infekcija, kā rezultātā -  meningoencefalīts.
Pēc  pārciestā streptokoku meningoencefalīta  Anastasijai ir smagas sekas - bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, simptomātiskā epilepsija, parciālas motoras lēkmes.

Anastasija nestaigā, nesēž, netur galviņu. Meitenītei ir epileptiskas lēkmes ar visu ķermeņa sastingšanu un ritmisku raustīšanos. Lēkmes ilgst apmēram 10 sekundes un atkārtojas 2-3 reizes dienā.
Neskatoties uz visu, Anastasija ir ļoti smaidīga meitenīte. Meitenītei patīk pastaigas svaigā gaisā, saskarsme ar dzīvniekiem, mūzika. Viņa ir mierīgs bērniņš un gandrīz nekad neraud, par ko citi vecāki tikai priecātos, bet Anastasijai tās ir slimības sekas. 

Anastasija ir vienīgais bērns ģimenē. Visi ģimenes līdzekļi, rūpes un uzmanība tiek veltīta Anastasijai. Ikdienā ģimene par saviem līdzekļiem Anastasijai nodrošina viņas attīstībai visu nepieciešamo – reitterapiju, masāžas, pērļu vannas, nodarbības reciprokālo ortožu kompleksā.
Konsultējoties ar mediķiem  izlemts, ka Anastasijai nepieciešami papildus rehabilitācijas pasākumi, kas var uzlabot meitenes stāvokli.

 Viena no rekomendētajām klīnikām ir  „Adeli” centrs Slovākijā. Pēc divu nedēļu rehabilitācijas kursa šajā centrā, kas nebūtu iespējams bez labo cilvēku palīdzības, Anastasijai ir uzlabojusies galvas un ķermeņa kontrole, stāja, atbalsta funkcijas rokās, uzlabojusies vispārējās motorās funkcijas, pazeminājies muskuļu tonuss, uzlabojusies elpošana un ir  samazinājies lēkmju daudzums (līdz 2-3 reizēm nedēļā), ir uzlabojies emocionālais fons rehabilitācijas laikā, ir pastiprinājusies uzmanība.

Sasniegto rezultātu nostiprināšanai un uzlabošanai speciālisti rekomendē atkārtot rehabilitācijas “Adeli”  centrā. Trīs nedēļu rehabilitācijas kurss maksā 4645 lati.

Palīdzēsim Anastasijai!

Projekts ievietots portālā: 18.10.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Alanam Šulcam

Karo droši!

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 756 130.74 €