Seko mums Šodien saziedoti jau 446.00 €

Atbalsts Aleksandram Kornejevam

Mērķis: Rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. 
Gadā nepieciešams: 3100 latu
Aleksandrs Kornejevs, dz.g 2006., Rīga 

Aleksandrs piedzima priekšlaicīgi un svēra tikai 1200 gramus. Aleksandram ir bērnu cerebrālā trieka. Patstāvīgi nesēž, nerunā,  nespēj piecelties kājās.

 Ar ziedotāju atbalstu  Aleksandram bija iespēja apmeklēt  Starptautisko rehabilitācijas klīniku Truskavecā. Pēc šī rehabilitācijas kursa zēna veselības stāvoklis uzlabojas. Ir mazinājies tonuss, bērns ar atbalstu drošāk stāv uz kājām, irn iemācījies rāpot. Dienā Aleksandrs spēj rāpot līdz 70 metri. 
 Ir nepieciešams turpināt ārstēšanos Ukrainā  vismaz  2 reizes gadā. Viena rehabilitācijas kursa izmaksas ir 1550 lati. Gadā nepieciešams 3100 lati.  

Ģimenei līdzekļu tam nepietiek, tāpēc lūdz ziedotāju atbalstu.

 Projekts ievietots portālā: 01.01.2012., pēdējās izmaiņas 15.03.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

Stiprini Stipros

Twitter konvojs Ukrainai

Emociju stāsts

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 169.17 €