Seko mums Šodien saziedoti jau 2,565.50 €

Atbalsts 21. novembra traģēdijā cietušajiem

Paldies ikvienam, kurš atbalstīja 21.novembra tragēdijā! Ziedojumu vākšana portālā Ziedot.lv ir noslēgusies, par izlietojumu sekojiet līdzi sadaļā Atskaite.

Visa Latvija ir kopā ar 21. novembra traģēdijā cietušajiem un viņu ģimenēm. Viņi nav vieni. Un nebūs vieni. Jo visa tauta ir kopā ar viņiem un gatava palīdzēt.

21. novembra vakars bija liktenīgs vairākiem desmitiem Latvijas ģimeņu, kad lielveikalā Zolitūdē iebruka jumts. Prātam neaptveramā traģēdija izdzēsusi daudzas dzīvības un nelaimē cietuši līdzcilvēki.

Cietušie šobrīd saņem neatliekamo palīdzību. Taču nelaime sāp vēl ilgi un atbalsts būs nepieciešams arī tad, kad palīdzības dienestu sirēnas apklusīs un iestāsies ierastā dzīve. Mums ierastā, bet ne viņiem, kuri piedzīvoja savu tuvinieku nāvi vai izdzīvoja, bet vēl ilgi jūtīs gan fiziskās, gan dvēseles sāpes. 

Par līdzcilvēku ziedojumiem sniegsim sociālo un medicīnisko palīdzību, kad tāda būs nepieciešama. Mēs būsim gatavi palīdzēt, kad cietušajiem tas būs nepieciešams. Palīdzības sniegšanu organizēsim koordinēti, sazinoties ar citām palīdzības sniedzēju pusēm.  

Ziedot iespējams zvanot arī uz labdarības tālruni 9 000 63 85 (ziedojums 1 lats).


*Ziedot.lv no Jūsu ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai strapniecības maksu. Ziedojumi 100 % apmērā tiek izlietoti vajadzīgajam mērķim. 

Projekts ievietots portālā 22.11.2013

Projekts noslēgts 15.06.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Lindai Kalinichenko

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

480 063.88 €