Seko mums Šodien saziedoti jau 2,191.41 €

Ar siltu sirdi

Daudzu mazu bērnu sirsniņās dzīvo cerība, ka arī viņi reiz varēs būt līdzīgi saviem vienaudžiem - sastaps jaunus draugus, spēs kopā ar tiem skriet un rotaļāties, paslepus veikt kādu nelielu palaidnību un ar labiem darbiem iepriecināt vecākus. Tomēr mūsu vidū ir bērni, kuriem pagaidām šī ir tikai cerība. Īsta mīlestība un neizmērojama pacietība nepieciešama vecākiem, kuru ikdiena paiet, cīnoties par savu bērniņu. Tas ir emocionāli un fiziski smagi. Ģimenēm ar īpašiem bērniņiem nepieciešams mūsu atbalsts un sajūta, ka arī šādi bērni un viņu vecāki ir Latvijai vajadzīgi.  

Tikai mēs paši varam veidot sabiedrību ar dvēseli, kurā ģimene un pats cilvēkbērns ar īpašām vajadzībām justos piederīgs, vajadzīgs, nozīmīgs, mīlestības un uzmanības vērts. Ģimenēm ar bērniem invalīdiem nepieciešama praktiska palīdzība, lai atvieglotu ikdienas soli.

Brīnišķīgo dziedātāju Maijas Kovaļevskas, Krišjāņa Norveļa un pianistes Dzintras Erlihas veidotais latviešu kamermūzikas albums “Ar siltu sirdi” ir dāvana Latvijas sabiedrībai un ģimenēm ar īpašajiem bērniņiem. Visi ienākumi no albuma pārdošanas ar labdarības organizācijas Ziedot.lv starpniecību nonāks īpašo bērniņu atbalstam.

Albumu "Ar siltu sirdi" iegādāties var šeit.

2018.gada 1.jūnijā, Latvijas Nacionālās Bibliotēkas Ziedoņa zālē notiks albuma prezentācija un koncerts. Biļetes iespējams iegādāties Biļešu paradīze kasēs un mājas lapā www.bilesuparadize.lv

 

 

Projekts ievietots portālā 26.04.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Grāmatu starts

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Stiprini stipros

Draugu stipendija

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

654 367.01 €