Seko mums Šodien saziedoti jau 3,934.36 €

Maltīšu komplekti ukraiņu karavīriem frontē

Attīstot un paplašinot akciju “Siltas maltītes ukraiņu karavīriem frontē”, pianists Andrejs Osokins aicina ziedot universālo maltīšu komplektu iegādei un sūtīšanai uz fronti Ukrainā. Šie komplekti izstrādāti Latvijas Lauksaimniecības universitātē un sastāv no 9 sabalansētu ēdienu komplektiem. Vienā komplektā ir gan pilnvērtīga maltīte, maisiņš ar reaģentu, kas, reaģējot uz 50 ml auksta ūdens, uzkarst un sniedz iespēju uzsildīt šo maltīti frontes apstākļos bez elektrības un uguns palīdzības, kā arī šokolādes batoniņš, auzu putra, medus, tēja, mitrās un parastās salvetes, zobu bakstāmais un karote. Viena šāda komplekta cena ir 9,72 EUR.

Akcija tiek īstenota sadarbībā ar Ukrainas vēstniecību Latvijā, ukraiņu biedrību konfederāciju “Viche”, kas nogādās maltīšu komplektus uz fronti Ukrainā, un labdarības organizāciju Ziedot.lv. Akcija uzsākta 20. janvārī Andreja Osokina solokoncerta laikā “Ola Foundation” kultūrtelpā, kur pianists kopā ar Ukrainas vēstnieku Latvijā Oleksandru Miščenko pateicās visiem par atbalstu iepriekšējās akcijās un aicināja Andreja Osokina koncertu apmeklētājus un visu Latvijas sabiedrību ziedot maltīšu komplektiem ukraiņu karavīriem frontē, tādejādi atbalstot Ukrainas armiju.

Andrejs Osokins uzskata, ka “īpaši šajos laikos, kad situācija frontē ir tik nestabila un sarežģīta, motivēt un atbalstīt ukraiņu karavīrus ir ārkārtīgi svarīgi, jo tieši Ukrainas armija ir galvenais spēks, kas glābj Eiropu un Latviju no tiem draudiem, ko putina Krievijas armija nes visai pasaulei.”

Video ieskatam - https://youtu.be/7s2BkXYIpzA

Akcija “Siltas maltītes ukraiņu karavīriem frontē” tika uzsākta 2022. gada 10. oktobrī. Tās laikā saziedoti jau vairāk kā 95 000 EUR, nodrošinot iespēju uz fronti Ukrainā nogādāt jau 15 000 silto maltīšu komplektus. Tā pieejama šeit.

Projekts ievietots portālā 20.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Strāvas ģeneratori Ukrainai

Atkārtota palīdzība Normundam Saulem

Palīdzība plūdos cietušajiem Jēkabpilī

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 588.35 €