Seko mums Šodien saziedoti jau 74,473.03 €

Projekti

16.08.2022

Latvijas iedzīvotāji vāc 5 000 000 EUR ziedojumu bairaktaram Ukrainas armijai

Turpinoties Krievijas agresijai Ukrainā, Latvijas iedzīvotāji, ar Aizsardzības ministrijas un Ziedot.lv atbalstu, nolēmuši ziedot “Latvijas bairaktaram”, kuru plāno iegādāties no Turcijas, lai dāvinātu Ukrainai.

08.08.2022

Sākas labdarības akcija “Palīdzēsim sagatavoties skolai kopā!”

Katru gadu skolas gaitas uzsāk vairāki tūkstoši Latvijas skolēnu, un tas ir liels notikums gan pašam bērnam, gan viņa ģimenei. Īpaši apgrūtinoša gatavošanās skolai mēdz būt mazāk aizsargātai sabiedrības daļai – maznodrošinātajām daudzbērnu ģimenēm, kā arī Ukrainas bēgļu ģimenēm, kuras patvērumu radušas mūsu zemē. Lai palīdzētu grūtībās nonākušajām ģimenēm sagatavot bērnus jaunajam mācību gadam, jau trešo gadu tiek organizēta labdarības akcija “Palīdzēsim sagatavoties skolai kopā!”.

01.08.2022

Pretī stiprākai Ukrainai!

Pērkot "Dobeles dzirnavnieks" Ātri vārāmās un Pilngraudu auzu pārslas, 10 centi tiks ziedoti Ukrainas atbalstam!

18.07.2022

Ziedot.lv paplašina palīdzību Ukrainas bēgļiem Latvijā

Kopš jūlija labdarības organizācija Ziedot.lv Ukrainas kara bēgļiem sniedz tādu pašu atbalstu kā Latvijas iedzīvotājiem. Tas ir iespējams, pateicoties Norvēģijas vēstniecības un LR Finanšu ministrijas iesaistei.

20.06.2022

Ziedot.lv Ukrainas bēgļiem atbalstu sniedzis 1,2 miljonu eiro apmērā

Latvijas iedzīvotāju un uzņēmumu ziedojumi pārtapuši reālā palīdzībā Ukrainas cilvēkiem slimībā, krīzē vai uzsākot jaunu, pagaidu dzīvi Latvijā.

 

pirms 3 mēnešiem
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 032 621.05 €