Seko mums Šodien saziedoti jau 26,827.03 €

Projekti

30.09.2022

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Krievu iebrucēji kofiscēja un iznīcināja Ukrainas skolēnu autobusus, Atsākoties skolai, atbrīvoto teritoriju bērniem nav iespējas nokļūt uz skolu. Saziedosim atobusu iegādei!

28.09.2022

Cilvēkstāsts: "mūžīgie bērni" un zobu veselība

Cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem ir kritiskā stāvoklī zobu veselība, tas dēļ ilgstoši lietotām zālēm, nespēju sadarboties zobu tīrīšanā un bailēm no zobārstniecības pakalpojumiem

20.08.2022

Cilvēkstāsts: nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

Ziedot.lv ik dienu saņem jaunu lūgumu no nedziedināmi slimu pacientu ģimenēm pēc atbalsta īpašajam, medicīniskajam uzturam. Tās ir milzīgas izmaksas, ko ģimenes nevar atļauties.

17.08.2022

Cilvēkstāsts: palīdzēsim mazajam Teo, kurš slimo ar retu, ģenētisku saslimšanu

Vecākiem saskaroties ar bērniņa saslimšanu ir milzīgas bailes. Bet, ja mazulītim ir reta ģenētiskā saslimšana, tad bailēm pievienojas neziņa un izmisums.
Pasaulē ir zināmas 6000 – 8000 reto slimību diagnozes, un tās skar aptuveni 6 – 8% iedzīvotāju. 80% no tām ir ģenētiski izraisītas saslimšanas, un 50% gadījumu tās skar bērnus.

 

RT @Europarl_LV: Kopā = spēks! @RigasDome kopā ar labdarības organizāciju @ziedot_lv atsaukusies @EP_President @RobertaMetsola un @EUROCITI…

pirms 2 stundām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 670 305.08 €