Seko mums Šodien saziedoti jau 3,049.50 €

Projekti

03.05.2023

Jauns STOPIFY sūtījums Ukrainas aizstāvjiem

STOPIFY ziedojumi triecienātrumā pārtapuši reālā un praktiskā palīdzībā Ukrainas aizstāvjiem

24.04.2023

Ziedot.lv piedalās "City and Regions" samitā Ukrainā un tiekas ar aizsardzības spēku pārstāvjiem

Ziedot.lv apmeklēja Ukrainu, piedalījās samitā "City and Regions" un tikās ar aizsardzības spēku pārstāvjiem, pašvaldību un Latvijas Goda konsuliem.

28.03.2023

Ukrainas kara bēgļu atbalstam Ziedot.lv sniedzis atbalstu 2,5 miljonu eiro apmērā

Jau pirmajās nedēļās pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā, uzņemot Latvijā Ukrainas kara bēgļus, labdarības organizācija Ziedot.lv izveidoja Ukrainas bēgļu centru un uzsāka sabiedrības iesaistīšanu atbalsta sniegšanai. Gada laikā palīdzība sniegta 2 574 845.31 eiro apmērā. Visapjomīgākais atbalsts nodrošināts sniedzot tiešu individuālu palīdzību – izsniedzot pārtikas pakas, saimniecības preces un naudas kartes pirmo nepieciešamības preču iegādei.

24.03.2023

STOPIFY - humānās palīdzības sūtījums Ukrainas aizstāvjiem

Šodien, 24. martā, Rīgā, laukumā pie Kongresu nama, ceļā uz Ukrainu pavadīts humanitārais konvojs, kas nogādās dažāda veida palīdzību kara postītajai valstij.

07.03.2023

Humānās palīdzības krava dodas ceļā uz Turcijas zemestrīcē cietušo Hatay pilsētu

7.martā uz zemestrīcē cietušo Hatay pilsētu, Turcijā devusies humānās palīdzības krava ar sildītājiem, pārvietojamām dušām, higiēnas precēm un gultām.

 

RT @LRZinas: Katram ir iespēja palīdzēt plūdos cietušajiem Ukrainas iedzīvotājiem! Ziedot iespējams portālā @ziedot_lv vai zvanot uz labdar…

pirms 4 mēnešiem
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 131 431.41 €