Seko mums Šodien saziedoti jau 400.00 €

Atbalsts melanomas pacientiem

Lai palīdzētu melanomas pacientei Sondra Zaļupei un citiem šīs diagnozes pacientiem rast līdzekļus zāļu iegādei, šogad 3. decembrī jau otro gadu tika rīkots LNSO un tautā iemīļotu mūziķu labdarības koncerts “Es nākšu, lai Tu dzīvotu”.

Koncerta mērķis bija rast līdzekļus melanomas pacientu zālēm, ko Latvijā valsts diemžēl neapmaksā, kā arī pievērst sabiedrības uzmanību melanomas ārstēšanas kritiski zemajam finansējumam mūsu valstī.

Koncertā piedalījās dziedātāja Linda Leen, vokālā grupa Latvian Voices, piainsts Andrejs Osokins, saksofonists Kārlis Vanags, sitaminstrumentālistu ansamblis Perpetuum ritmico, dejas māksliniece Alise Putniņa, LNSO sitaminstrumentālistu ansamblis, LNSO un Latvijas Radio bigbenda mūziķi. Koncerta ienākumi tiks novirzīti zāļu iegādei. 

Koncerta rīkotāji aicina atbalstīt melanomas pacientus ziedojot portālā Ziedot.lv!

Projekts ievietots portālā 15.11.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Aktuālie apakšprojekti:

Palīdzība Tatjanai Kirhenšteinai

No 73 650.00 € saziedoti 14 549.73 €

Medikamenti vēža ārstniecībai

Atkārtota palīdzība Jeļenai Korsakai

No 53 798.00 € saziedoti 9 594.68 €

Medikamenti vēža ārstniecībai

Kopā: 0.00

Vārds, Uzvārds
E-pasts


Citi aktuāli projekti

Dakteris Poga

Palīdzība Romānam Rustamovam

Palīdzība Inārai Mozuļčikai

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 091 850.83 €