Seko mums Šodien saziedoti jau 212.00 €

Palīdzība Tatjanai Kirhenšteinai 2019

Rīdziniecei Tatjanai ir 66 gadi. Tatjana visu mūžu strādājusi par finansisti – ekonomisti, kā arī par grāmatvedi vienā no lielākajiem vieglās rūpniecības uzņēmumiem. Tatjana ir gaišs un pozitīvs cilvēks ar brīnišķīgu humora izjūtu, lielām darba spējām un enerģiju. Līdz šim viņa vienmēr ir palīdzējusi visiem, kuriem palīdzība un atbalsts ir bijis nepieciešams. Taču šobrīd palīdzība ir vajadzīga viņai pašai.

Īsi pirms aiziešanas pensijā, 61 gadu vecumā, Tatjanai pasliktinājās redze kreisajā acī. Tika veiktas pārbaudes, kurās speciālisti konstatēja onkoloģisku saslimšanu - acs melanomu trešajā stadijā. Nekavējoties tika veikta acs operācija, kurā acs tika neatgriezeniski zaudēta. Turpmāk, pēc ārsta norādījuma, Tatjana regulāri pārbaudīja visus iekšējos orgānus divas reizes gadā, kā arī nodeva nepieciešamās analīzes.

Tomēr, pēc četriem gadiem, veicot kārtējās pārbaudes, šajā pavasarī datortomogrāfija uzrādīja aknās melanomas metastāzes. Tika veikta arī biopsija, kas diagnozi apstiprināja. Ārstu konsīlija lēmumā tika nozīmēts imūnterapijas kurss ar zālēm Keytruda (Pembrolizumab). Lai arī šīs zālēs ir daļēji valsts kompensētas, ik pēc 3 nedēļām Tatjanai ir nepieciešams pašai maksāt  4332.36 eiro. Zāles pirmajai devai Tatjana iegādājās ar ģimenes atbalstu, taču kopumā gadu ilgam kursam nepieciešami vēl 73 650.12 eiro.

Tatjanai visu mūžu ģimene ir vissvarīgākā vērtība, ir izaudzināti divi brīnišķīgi, izglītoti dēli, kuri visu šo slimības gadu laikā ļoti rūpējas par Tatjanu un dara visu iespējamo viņas labā.  Bet, diemžēl, tik lielus naudas līdzekļus ģimene saviem spēkiem nespēj nodrošināt.

Arī, šobrīd, neskatoties uz visām grūtībām, viņa, viennozīmīgi, ir gatava cīnīties ar ļauno slimību un uzvarēt to. Viņa joprojām veic visus saimniecības darbus mājās, regulāri dodas garās vismaz 6 -7 kilometrus garās pastaigās. Tatjana ļoti grib dzīvot, sekot līdzi un atbalstīt visas pozitīvās pārmaiņas Latvijā, sagaidīt mazbērnus un redzēt tos izaugam.

Palīdzēsim Tatjanai!

Projekts ievietots portālā 19.06.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Danielam Stepanovam

Palīdzi Turcijai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 363 398.67 €