Seko mums Šodien saziedoti jau 1,217.12 €

Vienoti par iespēju! 2018

„Mākslinieki un mūziķi aktivizējās cīņai pret vēzi, atbalstot savu kolēģi Valteru Frīdenbergu, taču šādu cilvēku, kam neatliekami ir nepieciešama palīdzība, šobrīd ir vairāk nekā trīsdesmit, un tieši viņu ārstēšanai tiks izlietoti no koncerta biļetēm gūtie ieņēmumi,” uzsver „Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta. 

2018.gada 30.janvārī „Arēnā Rīga” norisinājās mūziķu iniciatīvas grupas un „Ziedot.lv” kopīgi rīkotais vērienīgais labdarības koncerts „Mūzika&Dzīvība. Vienoti par iespēju!”, kas tiek rīkots onkoloģijas slimnieku atbalstam.

Koncertā klausītājus priecēja Latvijā vissirsnīgākie mūziķi no grupām Musiqq, The Sound Poets, Astro’n’out, Iļģi, Tumsa, Pienvedēja piedzīvojumi, Dzelzs Vilks, Putnu balle, COLT, Franco Franco un Ipstens Kūns, Satellites LV, Flame and the Rolltones, Laime Pilnīga, Goran Gora, Jānis Stībelis, ansis, Aija Andrejeva, Fēlikss Ķiģelis, Viņa, Ivo Fomins, Annija Putniņa, Antra Stafecka, Miks Dukurs. Visa vakara gaitā klausītājiem bija iespēja redzēt un dzirdēt iedvesmojošus video sveicienus no Valtera Frīdenberga un onkoloģijas pacientiem. Kā arī ziedot portālā Ziedot.lv un zvanot uz ziedojumu tālruni.

„Tas var skart un diemžēl arī skar gandrīz katru no mums. Jebkura onkoloģiskā saslimšana prasa spēku, izturību un milzīgus finanšu līdzekļus, lai cilvēkam būtu iespēja ar to cīnīties. Šis koncerts sniegs iespēju turpināt cīņu tiem cilvēkiem, kuri bez mūsu atbalsta to nevar darīt. Mēs visi kopīgi gribam pateikt milzīgu paldies visiem tiem cilvēkiem, kuri palīdzēja un atbalstīja Valteru. Un mums ir iespēja palīdzēt vēl daudziem citiem!” tā par koncertu stāsta idejas autors, grupas „Tumsa” taustņinstrumentālists Dāvis Ābrams.

Labdarības koncerts notika sadarbībā ar LTV, kas nodrošinās pasākuma translāciju skatītājiem un klausītājiem visā Latvijā, kā arī ar Radio Pieci, kas nodrošināja tiešo pārraidi.

Atbalstīt onkoloģiskos pacientus var ziedojot portālā Ziedot.lv vai zvanot uz ziedojumu tālruni 9006 7003 (maksa par zvanu 1.42 eiro).

Projekts ievietots portālā 15.12.2017

Projekts noslēgts 23.02.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Ziedot iespējams arī zvanot uz labdarības tālruni 90067003*.

*Maksa par zvanu 1,42 EUR, tai skaitā Lattelecom apkalpošanas maksa par katru zvanu 12,1%. Ja Jums neizdodas noziedot zvanot no mobilajiem tālruņiem, lūgums sazināties ar savu operatoru, lai noskaidrotu vai Jūsu izvēlētais tarifs ļauj veikt zvanus uz labdarības tālruņiem. Diemžēl priekšapmaksas karšu lietotājiem nav iespējams ziedot zvanot uz labdarības tālruni.

Citi aktuāli projekti

Smagi slimu cilvēku atbalstam

POGA uz riteņiem

Palīdzība Dominikam Vilcānam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

717 146.78 €