Seko mums Šodien saziedoti jau 4,071.00 €

Veselības pērlītes

Savilkti un sāpoši muskuļi spēj sabojāt garastāvokli un labsajūtu ikvienam. Tādos brīžos vienīgais, ko vēlamies, ir lai kāds palīdz un atbrīvo no šīm sajūtām. Bērniem ar kustību traucējumiem šīs sajūtas diemžēl ir pastāvīgas, jo muskuļi nespēj darboties pilnvērtīgi. Un tiklīdz kāds no muskuļiem nedarbojas, tā citi muskuļi cenšas kompensēt muskuļa bezdarbību. Šāda ilgstoša kompensācija nav vēlama, jo noved pie muskuļu pārslodzes un savilkumiem.

Lai mazinātu muskuļu sasprindzinājumu, centrs POGA saviem mazajiem pacientiem piedāvā pērļu vannas. Tūkstošiem mazu burbulīšu saskaras ar ādu, veidojot hidromasāžas efektu, kas vienlaikus nomierina, normalizē asinsspiedienu, mazina saspringumu un sāpes un uzlabo locītavu kustīgumu. Mazie pacienti ar lielu prieku dodas uz pērļu vannām, jo šī terapija ir tik viegla un patīkama, salīdzinot ar visām cīņām, kas jāizcīna ikdienā. Šī ir iespēja kaut uz mirkli atslēgties no ikdienas grūtībām, atslābināties un gūt prieku, skatoties burbuļu spēles un jūtot, kā sāpes ķermenī mazinās.  

Vienas procedūras izmaksas ir 25 EUR. 

Palīdzēsim POGAS mazajiem pacientiem!

Projekts ievietots portālā 06.10.2022

Projekts noslēgts 01.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība ārkārtas situācijās

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 330 889.78 €