Seko mums Šodien saziedoti jau 8,784.50 €

Vasaras nometne bērniem no Ukrainas

Karadarbība Ukrainā rit jau ceturto mēnesi, un cietušo iedzīvotāju vidū ir arī daudz bērnu. Ir bērni, kuri joprojām atrodas Ukrainā, jo to vecāki nodrošina ikdienas pakalpojumus līdzcilvēkiem. Ir arī bērni, kuri kara laikā zaudējuši abus vecākus.
Bērnu vasara Ukrainā šoreiz nav atnākusi kā ilgi gaidītā atpūta, bet gan kā spriedzes un neziņas turpinājums.

Šovasar 20 bērniem un 5 pieaugušajiem no Ukrainas pašvaldības Ņižinas ir iespēja 9 dienas piedalīties vasaras nometnē Latvijā, Abragciemā, kur tie atgūtos no piedzīvotā kara laikā, apmeklētu psihologa konsultācijas, piedalītos fizioterapijas nodarbībās, kā arī pilnveidotos dažādās sportiskās un radošās aktivitātēs. Latvijā ierastos bērni vecumā no 8 līdz 16 gadiem: bērni, kuri zaudējuši abus vecākus, kuri šos pēdējos mēnešus kā brīvprātīgie piedalījušies humanitārās palīdzības izdalīšanā Ņižinas iedzīvotājiem, kā arī talantīgie bērni (jaunie mākslinieki). 5 pieaugušie, kas bērnus pavadīs, ir psihologs, sociālais pedagogs un humanitārās palīdzības nodrošinātāji no Ņižinas.
Nometne bērniem tiek apmaksāta, bet pēdējā lieta, kas nepieciešama, lai šo bērnu sapnis piepildītos, ir finansējums autobusa nomai. Iesaistīsimies, lai palīdzētu bērniem atgūties un šovasar piedzīvot 9 skaistas dienas Latvijā, kas dos skaistas vasaras atmiņas, kuras iespējams stiprinās atlikušo kara laiku.

Viena dalībnieka atvešana un aizvešana izmaksā EUR 180.00

Projekts ievietots portālā 06.06.2022

Projekts noslēgts 20.06.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Sandrai Ameļčenkovai

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Mazo sirsniņu cerības

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 751.94 €