Follow us Today has already donated 17,764.95 €

Vasaras nometne bērniem no Ukrainas

Karadarbība Ukrainā rit jau ceturto mēnesi, un cietušo iedzīvotāju vidū ir arī daudz bērnu. Ir bērni, kuri joprojām atrodas Ukrainā, jo to vecāki nodrošina ikdienas pakalpojumus līdzcilvēkiem. Ir arī bērni, kuri kara laikā zaudējuši abus vecākus.
Bērnu vasara Ukrainā šoreiz nav atnākusi kā ilgi gaidītā atpūta, bet gan kā spriedzes un neziņas turpinājums.

Šovasar 20 bērniem un 5 pieaugušajiem no Ukrainas pašvaldības Ņižinas ir iespēja 9 dienas piedalīties vasaras nometnē Latvijā, Abragciemā, kur tie atgūtos no piedzīvotā kara laikā, apmeklētu psihologa konsultācijas, piedalītos fizioterapijas nodarbībās, kā arī pilnveidotos dažādās sportiskās un radošās aktivitātēs. Latvijā ierastos bērni vecumā no 8 līdz 16 gadiem: bērni, kuri zaudējuši abus vecākus, kuri šos pēdējos mēnešus kā brīvprātīgie piedalījušies humanitārās palīdzības izdalīšanā Ņižinas iedzīvotājiem, kā arī talantīgie bērni (jaunie mākslinieki). 5 pieaugušie, kas bērnus pavadīs, ir psihologs, sociālais pedagogs un humanitārās palīdzības nodrošinātāji no Ņižinas.
Nometne bērniem tiek apmaksāta, bet pēdējā lieta, kas nepieciešama, lai šo bērnu sapnis piepildītos, ir finansējums autobusa nomai. Iesaistīsimies, lai palīdzētu bērniem atgūties un šovasar piedzīvot 9 skaistas dienas Latvijā, kas dos skaistas vasaras atmiņas, kuras iespējams stiprinās atlikušo kara laiku.

Viena dalībnieka atvešana un aizvešana izmaksā EUR 180.00

The Project is placed online on: 06.06.2022

Project completed 20.06.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Let's dress Ukrainian defenders!

Atkārtota palīdzība Danai Rullei

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 750 388.65 €