Seko mums Šodien saziedoti jau 449.00 €

Ulda Putniņa repatriācija

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota.

Uldis dzīvoja un strādāja ārpus Latvijas. Pēdējo pusgadu viņš strādāja Vācijā, viņš vēlējās palīdzēt mammai, kurai nepieciešama acu operācija. 

Mamma Solveiga, pēc dzīvokļa zaudējuma, no Rīgas bija spiesta pārcelties uz dzīvi laukos, kur dzīve lētāka. Viņa dzīvo Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagastā un strādā par pārdevēju vietējā veikalā. Taču strādāt ir grūti, jo redze ir ļoti pasliktinājusies. Bija lielas cerības ar dēla atbalstu pēc iespējas ātrāk veikt acu operāciju, jo valsts apmaksātā jāgaida rindā vairākus gadus.

Mātes dienā, 13. maijā,  Solveiga saņēma traģisku ziņu - viņas dēls Uldis ir miris. Viņam bija 36 gadi. Mamma stāsta, ka Uldis miris no insulta, kas varēja rasties pārslodzes dēļ.

Šobrīd mamma Uldi vēlas pārvest apbedīšanai Latvijā blakus savam otram dēlam, kurš nomira, kad viņam bija vēl tikai 10 gadiņi. Pārvešana bez apbedīšanas izdevumiem maksā 1300 eiro. Apdedīšanu un 300 eiro par pārvešanu Solveiga var samaksāt pati. Taču 1000 eiro vēl nepieciešami, lai segtu pārvešanas izdevumus, tādēļ Solveiga lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim mammai pārvest dēlu apbedīšanai Latvijā.

 

Projekts ievietots portālā 29.05.2018

Projekts noslēgts 06.06.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Draugu stipendija 2018

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība māsiņām Katrīnai un Martai

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 054 195.26 €