Seko mums Šodien saziedoti jau 1,398.26 €

Ukrainas bēgļu atbalstam

Krievijas armija ir sagrāvusi ukraiņu dzīves, mājas un ģimenes. Visiem Ukrainas bērniem ir nolaupīta bērnība. Tēvi palikuši aizstāvēt dzimteni, bet māmiņas ar bērniem, mērojot tūkstošiem kilometrus, devušās bēgļu gaitās. Dzīve Latvijā ir jāsāk no nulles - pagaidu mājoklis, pagaidu darbs, pagaidu skola un draugi. Tam kāt nāk neziņa, kad varēs atgriezties Ukrainā un vai būs mājas, kur atgriezties.

Lai arī daudzas ukraiņu ģimenes Latvijā dzīvo jau dzīvo kopš pavasara, neziņa par rītdienu ir palikusi. Bez pastāvīga un stabila darba, ienākumiem nevar plānot savu nākotni. 

Ziedojumi tiks izlietoti sociālajai palīdzībai, ārstniecībai, medikamentu apmaksai, zobārtniecībai un citām akūtām vajdzībām, ko nesedz valsts vai pašvaldības finansējums.

#StandWithUkraine

Projekts ievietots portālā 02.01.2023

Projekts noslēgts 15.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Ukrainas karaspēkam

Palīdzība Markusam Korņejenkovam

Palīdzība Diānai Priedei

Bērniem ar autismu

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 633.60 €