Seko mums Šodien saziedoti jau 7,354.70 €

Suns - vairāk kā draugs 2019

Atskaite 31.12.2019

ATSKAITE PAR 1.SEPTEMBRI- 31.DECEMBRI:

Pateicoties ziedotājiem, oktobrī, novembrī un decembrī iegādāta suņu barība 12 servisa suņiem. Vakcinēti 4 suņi, kuriem saskaņā ar veterināro pasi bija pienācis laiks veikt vakcinācijas. 

Servisa suņi ikdienā sniedz atbalstu cilvēkiem ar invaliditāti, palīdzot atrast un iedot rokās priekšmetus, palīdz droši nokļūtdarba vietā vai ārstniecības iestādē (atrod ierasto maršrutu, gājēju pāreju, transporta pieturvietu u.tml.), sniedz atbalstu, pārvietojoties no/uz ratiņkrēslu, kā arī sniedz atbalstu citās ikdienas darbībās. 

Servisa suņu apmācība un uzturēšana ir ārkārtīgi dārga. Suņiem nepieciešama kvalitatīva barība, vakcīnas un regulāras veselības pārbaudes, kuras cilvēki ar invaliditāti bieži nevar atļauties. Par saziedotajiem līdzekļiem 3 mēnešu garumā bijis iespējams nodrošināt dzīvnieku uzturēšanu. 

Finanšu atskaite:
Dzīvnieku barības iegāde: 1595.48 EUR
Dzīvnieku veterinārmedicīniskā aprūpe: 77.00 EUR
Kopā: 1672.48 EUR

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

3D printeri Ukrainas armijai

Palīdzība Braienam Paškevičam

Palīdzība Anitai Pormanei

Palīdzība Sabīne Strode

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 952 289.30 €