Seko mums Šodien saziedoti jau 8,919.50 €

Strāvas ģeneratori Ukrainai

Krievijas agresīvo gaisa uzbrukumu rezultātā cietusi 40 % Ukrainas elektroapgādes infrastruktūra. Daudzām apdzīvotām vietām nav ne elektrības, ne apkures. Bet ziema un ienaidnieks negaida. Pilsētas un ciemi slīgst tumsā un aukstumā, nav arī ūdens un sakari. Tā ir jauna, nežēlīga realitāte, ar kuru ukraiņiem ir jāsadzīvo. 

Lai nodrošinātu skolu, slimnīcu, bērnudārzu un armijas daļu darbību kaut minimālā apmērā, vajadzīgi strāvas ģeneratori. Tā brīžiem ir vienīgā iespēja uzsildīt tēju, uzlādēt telefonu, ar jaudīgajiem ģeneratoriem var nodrošināt gaismu, ūdeni un apkuri.

Tikai oktobrī vien Ziedot.lv ir nosūtījis uz Ukrainu 57 ģeneratorus. Un ikdienu turpinām saņemt jaunus lūgumus no dažadām Ukrainas vietām palīdzēt sarūpēt ģeneratorus. 

Palīdzēsim Ukrainai!

Projekts ievietots portālā 07.11.2022

Projekts noslēgts 30.03.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Realizētie apakšprojekti:

Citi aktuāli projekti

Bērniem ar autismu

Palīdzība Dominikam Kūlam

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 886.94 €