Follow us Today has already donated 4,170.00 €

Stiprini Stipros 2022

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste 2023. gadā ir noslēgta. 

Rūpes par smagi slimu tuvinieku daudziem Latvijas iedzīvotājiem ir ikdiena. Šie cilvēki no malas parasti izskatās stipri un varoši, tomēr nereti uz viņu pleciem ir uzlikts pārāk daudz. Gan fiziski, gan emocionāli. Un brīži, kas daudziem, iespējams, sagādā prieku, šiem stiprajiem ļaudīm nāk ar papildu rūgtuma un raižu devu. Viens no tādiem ir bērna pieaugšana – jaunietim sasniedzot pilngadību, valsts un pašvaldības atbalsts ievērojami samazinās. Kādam tas notiek 18, bet kādam 20 gadu vecumā, tomēr dzimšanas diena ir pagalam sūrs notikums, jo slogs uz tuvinieku pleciem kļūst vēl smagāks.

Latvijas vadošais medijs "Delfi" sadarbībā ar labdarības organizāciju "Ziedot.lv" atbalsta projektā "Stiprini stipros" jau piekto gadu aicina stiprināt ģimenes, kurās ir aprūpējams tuvinieks, lai, neatkarīgi no vecuma, nepieciešamais atbalsts būtu pieejams. Jo mums ir svarīgi, lai stiprie neizdeg!

The Project is placed online on: 06.12.2022

Project completed 31.12.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Stand With Ukraine

Palīdzība Anetei Boļšakai

Palīdzība Melānijai Mia Samuilovai

Palīdzība Aijai Vabalei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 532.30 €