Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Stiprini Stipros 2021

Palīdzi ģimenēm nodrošināt smagi slimu tuvinieku aprūpi!

Katram cilvēkam ir sava enerģijas rezerve, un ikviens var nonākt tādu apstākļu varā, kas šo rezervi liek krietni patukšot. Viens, stājoties pretī likteņa izaicinājumiem, salūzt, bet cits – gluži pretēji – atklāj sevī pārdabisku jaudu, taču neviens resurss nav bezgalīgs un bez atbalsta pat stiprākie un jaudīgākie neizbēgami ar laiku izdeg. Tuvinieki, kas uzņemas savu mīļo aprūpi, ir kā kvēlspuldzes – vienīgais gaismas avots, tāpēc mums ir svarīgi, lai viņi neizdegtu.

Latvijas vadošais medijs “Delfi” sadarbībā ar labdarības organizāciju “Ziedot.lv” atbalsta projektā “Stiprini stipros” jau ceturto gadu aicina stiprināt ģimenes, kurām visām lielākā nozīme ir aprūpei mājās. Jo mums ir svarīgi, lai stiprie neizdeg!

Vairāk par projektu lasi un noskaidro DELFI!

Projekts ievietots portālā 03.12.2021

Projekts noslēgts 07.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Atkārtota palīdzība Viktorijai Prošinai

Palīdzība Alanam Šulcam

Twitter konvojs Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €