Follow us Today has already donated 145.00 €

Stiprini Stipros 2021

Palīdzi ģimenēm nodrošināt smagi slimu tuvinieku aprūpi!

Katram cilvēkam ir sava enerģijas rezerve, un ikviens var nonākt tādu apstākļu varā, kas šo rezervi liek krietni patukšot. Viens, stājoties pretī likteņa izaicinājumiem, salūzt, bet cits – gluži pretēji – atklāj sevī pārdabisku jaudu, taču neviens resurss nav bezgalīgs un bez atbalsta pat stiprākie un jaudīgākie neizbēgami ar laiku izdeg. Tuvinieki, kas uzņemas savu mīļo aprūpi, ir kā kvēlspuldzes – vienīgais gaismas avots, tāpēc mums ir svarīgi, lai viņi neizdegtu.

Latvijas vadošais medijs “Delfi” sadarbībā ar labdarības organizāciju “Ziedot.lv” atbalsta projektā “Stiprini stipros” jau ceturto gadu aicina stiprināt ģimenes, kurām visām lielākā nozīme ir aprūpei mājās. Jo mums ir svarīgi, lai stiprie neizdeg!

Vairāk par projektu lasi un noskaidro DELFI!

The Project is placed online on: 03.12.2021

Project completed 07.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Tatjanai Lapinai

"Salabo" cilvēku!

10 FOX for Ukraine

Atkārtota palīdzība Ingai Mengotei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 097 876.77 €