Seko mums Šodien saziedoti jau 145.00 €

Stiprini Rolandu un Ilonu!

Sirsnīgs paldies par atbalstu! Rolandam un Ilonai nepieciešamais atbalsts ir saziedots!

Rolands Ūdris, tautā saukts par Ūdrīti - ir Latvijā pazīstams un iemīļots mūziķis, grupas “The Hobos” līderis, talantīgs dzejnieks un komponists, bērnu dziesmu un pasaku autors, ceļotājs, spilgta un nepieradināta personība ar karstu dvēseli. Kopš traģiskā 17. janvāra, kad mūziķi Rīgā uz ielas notrieca mašīna un viņš nonāca kritiski smagā stāvoklī, ir pagājuši gandrīz trīs gadi. 

Mūsu sistēmā ir nerakstīts likums – ja kāds nokļūst nelaimē, gluži saprotami ir, ka kāds no tuviniekiem upurē savu dzīvi, par to pēc vīra traģiskā negadījuma pārliecinājusies Ūdrīša sieva Ilona. Viņa uzņēmās rūpēs par vīru pēc smagajām traumām pilnība pārkārtojot savu ikdienu. Kad pirms 3 gadiem mediķi ieteikuši smagi cietušo mūziķi nodot sociālās aprūpes iestādē, Ilona kategoriski iebilda. Viņa stingri uzstāja, ka Rolandam ir nepieciešama rehabilitācija, nevis eksistēšana kādā sociālās aprūpes iestādē vai mājās kā pilnībā kopjamam 1. grupas invalīdam. Ilonas pūles nebija veltīgas un cerības uz atveseļošanos maziem mērķtiecīgiem solīšiem attaisnojās. Rolands pēc smagajām traumam ir atkopies, kļuvis stirprāks, spēj jau daudz ko paveikt paša spēkiem. Tas nebūtu iespējams bez līdzcilvēku palīdzības. 

Lai nodrošinātu Ūdrīša aprūpi un atvieglotu Ilonas ikdienu, kā arī turpinātu rehabilitāciju, ik mēnesi nepieciešami vismaz 1300 eiro: 

  • Fizioterapijai - EUR 20 x 22 = EUR 440
  • Medikamentiem un higiēnas precēm - EUR 60 
  • Speciālajam asistentam jeb auklītei - EUR 440
  • Ergoterapeitam - EUR 20 x 10 = EUR 200 
  • Logopēdam - 20 EUR x 8 = EUR 160

Vairāk lasiet ziņu portālā DELFI. 

Palīdzesim! 

Projekts ievietots portālā 14.12.2018

Projekts noslēgts 07.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Osokina Brīvības festivāls - Ukrainas cilvēkiem

Gaismas ceļš Donbasam

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 097 876.77 €