Follow us Today has already donated 120.00 €

Stiprini Rolandu un Ilonu!

Sirsnīgs paldies par atbalstu! Rolandam un Ilonai nepieciešamais atbalsts ir saziedots!

Rolands Ūdris, tautā saukts par Ūdrīti - ir Latvijā pazīstams un iemīļots mūziķis, grupas “The Hobos” līderis, talantīgs dzejnieks un komponists, bērnu dziesmu un pasaku autors, ceļotājs, spilgta un nepieradināta personība ar karstu dvēseli. Kopš traģiskā 17. janvāra, kad mūziķi Rīgā uz ielas notrieca mašīna un viņš nonāca kritiski smagā stāvoklī, ir pagājuši gandrīz trīs gadi. 

Mūsu sistēmā ir nerakstīts likums – ja kāds nokļūst nelaimē, gluži saprotami ir, ka kāds no tuviniekiem upurē savu dzīvi, par to pēc vīra traģiskā negadījuma pārliecinājusies Ūdrīša sieva Ilona. Viņa uzņēmās rūpēs par vīru pēc smagajām traumām pilnība pārkārtojot savu ikdienu. Kad pirms 3 gadiem mediķi ieteikuši smagi cietušo mūziķi nodot sociālās aprūpes iestādē, Ilona kategoriski iebilda. Viņa stingri uzstāja, ka Rolandam ir nepieciešama rehabilitācija, nevis eksistēšana kādā sociālās aprūpes iestādē vai mājās kā pilnībā kopjamam 1. grupas invalīdam. Ilonas pūles nebija veltīgas un cerības uz atveseļošanos maziem mērķtiecīgiem solīšiem attaisnojās. Rolands pēc smagajām traumam ir atkopies, kļuvis stirprāks, spēj jau daudz ko paveikt paša spēkiem. Tas nebūtu iespējams bez līdzcilvēku palīdzības. 

Lai nodrošinātu Ūdrīša aprūpi un atvieglotu Ilonas ikdienu, kā arī turpinātu rehabilitāciju, ik mēnesi nepieciešami vismaz 1300 eiro: 

  • Fizioterapijai - EUR 20 x 22 = EUR 440
  • Medikamentiem un higiēnas precēm - EUR 60 
  • Speciālajam asistentam jeb auklītei - EUR 440
  • Ergoterapeitam - EUR 20 x 10 = EUR 200 
  • Logopēdam - 20 EUR x 8 = EUR 160

Vairāk lasiet ziņu portālā DELFI. 

Palīdzesim! 

The Project is placed online on: 14.12.2018

Project completed 07.01.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Mothers of Seriously Ill Children

First aid kits for Ukrainian defenders

Palīdzība Markam Kļaviņam

Palīdzība Artūram Šteinertam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 072 384.13 €