Seko mums Šodien saziedoti jau 6,124.34 €

Stiprini Anastasiju un Janīnu!

Sirsnīgs paldies par atbalstu! Anastasijai un Janīnai nepieciešamais atbalsts ir saziedots!

Anastasijai kopš dzimšanas ir reta un ļoti smaga diagnoze Volfa – Hiršhorna sindroms. Meitene nestaigā, nespēj pati ne paēst, ne apģērbties. Lai arī viņa nerunā un nekā citādi nekomunicē ar apkārtējiem, viņai patīk atrasties starp bērniem. Ikdienā viņai patīk savā nodabā spēlēties ar rotaļlietām, klausīties mūziku.

Meitene jau ir 16 gadi, bet viņa ir pilnībā jāaprūpē un nepārtraukti jāpieskata. Anastasija dzīvo divatā ar mammu Janīnu, kas par viņu nepārtraukti rūpējas. Tuvinieki, kas varētu palīdzēt, nedzīvo Rīgā, tādēļ ir ļoti svarīgi, ka meitu pieskatīt īpaši apmācīts cilvēks. Auklīte  palīdz Anastasiju nomazgāt vannā, vingrināt uz trenažiera un vēl daudzas ikdienas lietas. Svarīgi, ka auklīte dod iespēju mammai Janīnai ar drošu sirdi iziet no mājas uz veikalu, aptieku, pie ārsta vai uz baznīcu.

Anastasijas mamma lūdz arī turpmāk palīdzību meitas aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Vairāk lasiet ziņu portālā DELFI. 

Palīdzēsim Anastasijas ģimenei!

Projekts ievietots portālā 14.12.2018

Projekts noslēgts 28.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Lienei Romanovskai

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Eleonorai Brukšteinai

Palīdzība Inetai Arnoldei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 767 551.63 €