Follow us Today has already donated 21,321.77 €

Stiprini Anastasiju un Janīnu!

Sirsnīgs paldies par atbalstu! Anastasijai un Janīnai nepieciešamais atbalsts ir saziedots!

Anastasijai kopš dzimšanas ir reta un ļoti smaga diagnoze Volfa – Hiršhorna sindroms. Meitene nestaigā, nespēj pati ne paēst, ne apģērbties. Lai arī viņa nerunā un nekā citādi nekomunicē ar apkārtējiem, viņai patīk atrasties starp bērniem. Ikdienā viņai patīk savā nodabā spēlēties ar rotaļlietām, klausīties mūziku.

Meitene jau ir 16 gadi, bet viņa ir pilnībā jāaprūpē un nepārtraukti jāpieskata. Anastasija dzīvo divatā ar mammu Janīnu, kas par viņu nepārtraukti rūpējas. Tuvinieki, kas varētu palīdzēt, nedzīvo Rīgā, tādēļ ir ļoti svarīgi, ka meitu pieskatīt īpaši apmācīts cilvēks. Auklīte  palīdz Anastasiju nomazgāt vannā, vingrināt uz trenažiera un vēl daudzas ikdienas lietas. Svarīgi, ka auklīte dod iespēju mammai Janīnai ar drošu sirdi iziet no mājas uz veikalu, aptieku, pie ārsta vai uz baznīcu.

Anastasijas mamma lūdz arī turpmāk palīdzību meitas aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Vairāk lasiet ziņu portālā DELFI. 

Palīdzēsim Anastasijas ģimenei!

The Project is placed online on: 14.12.2018

Project completed 28.12.2018

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Stand With Ukraine

Support special children!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 867 822.77 €