Seko mums Šodien saziedoti jau 4,883.50 €

Šodien mana mīļākā diena...

Ikviens no mums dzīvojot šo dzīvi laiku pa laikam ir spiests sastapties ar grūtībām, pārbaudījumiem, šķēršļiem. Dažreiz tos pārvarēt vai novērst nav ne pārāk grūti, ne sarežģīti, bet reizumis tie sajauc, izjauc un pat sagrauj ikdienu un dzīvi tik ļoti lielā mērā, ka vienam to visu izdzīvot nemaz nav iespējams. Vēl jo vairāk, ja visas grūtības, problēmas un šķēršļi ir ietverti un iekļauti vienā vārdā - veselība, slimība un tās radītas sekas - emocionālās, psiholoģiskās un fiziskās.

Šādā brīdī bieži vien tiek uzdots viens vienīgs jautājums – Kā dzīvot tālāk? Kā spēt sadzīvot ar to visu? Atbildes uz šiem un daudziem citiem, apzinātiem un neapzinātiem jautājumiem, spēs rast 60 sievietes ar veselības problēmām jaunajā Mārtiņa Fonda rehabilitācijas un atjaunotnes programmā "Šodiena mana mīļākā diena...”

Programmā, kuras ietvaros caur iejūtīgām un rosinošām psihologa sarunām, rīta un vakara jogas nodarbībām, mākslas terapijas dažādajām norisēm, kroketa spēles un pirts aktivitātēm, vienkāršām un atjaunojošām pastaigām brīvajā dabā un gardajām maltītēm, ikviena sieviete, spēs saņemt, grūtā brīdī tik ļoti nepieciešamo sapratni, atbalstu un jaunu iespēju un resursu apzināšanos un ticību sev, citiem un dzīvei, kā jaunai iespējai. Bet ieguvēji būs daudzi gan tuvie un mīļie, gan vispirms jau sievietes pašas.

Mārtiņa Fonda rehabilitācijas centrs, kā vieta un telpa jau satur sevī daudz resursu, taču, lai spētu dāvināt šīm sievietēm brīnišķīgas, saulainas, sirds siltuma pilnas dienas ir nepieciešami 5191.-EUR.

Plānots īstenot 4 nometnes katru 4 dienas, katrā nometnē15 dalībnieces. Tiešu labumu gūs 60 sievietes ar invaliditāti. Vienas nometnes izmaksas ir EUR 1 297,75.

Projekta īstenotājs Mārtiņa fonds

Projekts ievietots portālā 27.03.2014

Projekts noslēgts 02.09.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

POGA uz riteņiem

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

Palīdzi vismazākajiem iejusties pasaulē!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

662 433.92 €