Seko mums Šodien saziedoti jau 1,492.60 €

Sociālais projekts TILTS

Latvijas Bērnu atbalsta aģentūra ir lūgusi pārtraukt projektu, jo biedrība pārcēlusies uz jaunām telpām un tajās nav nepieciešams segt projektā norādītos izdevumus. Biedrība plāno pārstrukturizēt savu darbu un kļūt par uzņēmumu. Ziedotājiem ir iespēja līdz 11.10.2019. saņemt atpakaļ ziedojumus. Atlikušie līdzekļi tiks novirzīti līdzīgu izmaksu segšanai izglītības projektiem. 

Latvijas Bērnu atbalsta aģentūra ar 2018.gada 5.septembri ir uzsākusi sociālo projektu - TILTS, kura mērķis ir palīdzēt bērniem/jauniešiem, kuri nonākuši mācību grūtībās. 

Šīs grūtības ir radušās sociālu problēmu- nelabvēlīgu ģimenes apstākļu, socializācijas grūtību vai citu emocionālu iemeslu dēļ. Reizēm tā var būt arī ilgstoša slimība. Vecāki dažādu iemeslu dēļ nespēj palīdzēt mācību vielas apguvē, trūkuma dēļ nespēj apmaksāt privātskolotājus. Mācīšanās grūtības ikvienam bērnam ir riska faktors nesekmībai, uzvedības problēmām un skolas pamešanai, kā rezultātā mazinās iespējas turpināt mācības tehnikumos, augstskolās, iegūt profesiju, labi apmaksātu darbu. Tā rezultātā bērniem/jauniešiem tiek liegta iespēju uz pilnvērtīgu un drošu nākotni. Ļoti bieži mācību viela ir tik ļoti iekavēta, ka ar papildus konsultācijām skolā nepietiek. Lai palīdzētu bērniem/jauniešiem apgūt iekavēto mācību vielu un dotu iespēju uz drošu un labāku nākotni, tapa sociālais projekts TILTS. Projekts tiek realizēts Burtnieku ielā 37, 3.st. Latvijas Bērnu atbalsta aģentūras telpās. Bērniem/jauniešiem mācību vielu palīdz apgūt līdzcilvēki dāvinot savas zināšanas un laiku.

Lai turpinātu bērni/jaunieši saņemt atbalstu un iegūtu labāku nākotni, ir nepieciešams finansiālais atbalsts, lai segtu izdevumus, kuri ir saistīti ar ikmēneša maksājumiem par telpu īri, internetu, ceļa izdevumiem brīvprātīgā darba veicējiem, par nepieciešamā aprīkojuma iegādi mācību procesa nodrošinājumam. Jūsu ziedojumi palīdzēs bērniem/jauniešiem no trūcīgām ģimenēm atvērt durvis uz labāku nākotni!

Šobrīd ar brīvprātīgo palīdzību atbalsts tiek nodrošināts 8 skolēniem, taču biedrība aktīvi meklē līdzfinansējumu skolotāju darba apmaksai, lai pēc iespējas vairāk bērnu un jauniešu saņemtu atbalstu mācībās. Projektam nepieciešami: 5086.00 EUR.

Projekts ievietots portālā 21.02.2019

Projekts noslēgts 11.09.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Uldim Vasiļevskim

Palīdzība Nikitam Burijam

Dakteris POGA

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

959 211.94 €