Seko mums Šodien saziedoti jau 490.71 €

Skriesim, lai bērni staigātu!

Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens kļuvis par jauku tradīciju daudzām ģimenēm un uzņēmumiem Latvijā. Tas ir pozitīvām emocijām piepildīts pasākums, kurā piedalās simtiem jautru dalībnieku: gan ģimenes, gan atraktīvas uzņēmumu komandas un kolektīvi, kā arī individuāli dalībnieki. Labdarības skrējiena dalībniekus, kas visi ir tērpušies Ziemassvētku vecīšu tērpos, vieno mērķis – palīdzēt bērniem ar kustību traucējumiem, sniedzot iespēju apgūt iešanas iemaņas uz modernā gaitas robota G-EO System.

Šogad, 9. decembrī, jau vienpadsmito reizi Vecrīgas ielas tiks pieskandinātas ar tik pazīstamo Ziemassvētku vecīšu saucienu „Ho, ho, ho!”.

Saziedosim kopā vismaz 10 000 eiro bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai.

Aicinām arī Tevi kopā ar mums darīt labu darbu un pievienoties Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējienam! Skrējiena garums 1700 metri. Skrējienam noslēdzoties, visi dalībnieki tiks cienāti ar siltu zāļu tēju! Iegādāties biļetes un reģistrēties Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējienam vari E-kasēZiemassvētku vecīšu tērps ir iekļauts biļetes cenā. 

Pasākuma norises datums un laiks: 09.12.2018. pulksten 11.30 (pulcēšanās, sākot no pulksten 10.30)

Pasākuma vieta: pulcēšanās pirms pasākuma un starta vieta skrējienam – Doma laukums

Ziemassvētku vecīšu skrējienu organizē Rīgas starptautiskais Rotary klubs un ERGO.

 

 

Projekts ievietots portālā 08.11.2018

Projekts noslēgts 01.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Elzai Dzenei

Stiprini stipros

Atbalsts Iļjam Sviridenko

Bērna sargeņģelis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

179 332.85 €