Seko mums Šodien saziedoti jau 8,784.50 €

Skolas autobusi Ukrainas bērniem 2022. gads

Ukrainas bērni arī kara laikā dodas uz skolu. Neskatoties uz Krievijas uzbrukuma turpināšanos, ukraiņi rūpējas par savu bērnu nākotni. Skolas atsākušas darbu, tiek izbūvētas bumbu patvertnes, atjaunotas klases un sarūpētas maltītes.

Lai bērni nokļūtu skolās, nepieciešami skolēnu autobusi. Miera laikos darbojās sabiedriskā transporta tīkls, vecāki savus bērnus veda ar personīgo transportu vai skolas autobusiem. Situācija ir mainījusies. Ar kājām lauku bērniem iet uz skolu vairs nav droši, jo okupanti ir mīnējuši plašas teritorijas. Sākoties karam, austrumu reģionos skolas autobusus atņēma okupanti, bet pārējā teritorijā paši ukraiņi atdeva busiņus uz fronti, lai pārvietotu ievainotos, humāno palīdzību vai karavīrus no/uz fronti.

Lai bērni drošāk nokļūtu uz skolu, ukraiņi lūdz palīdzību skolas busiņu sagādei. Viena lietota skolas autobusa izmaksas ir 7 – 10 tūkstoši eiro.

Sagādāsim Ukrainas bērniem drošu ceļu uz skolu – sagādāsim autobusus!

Projektu īsteno biedrība Agendum/ Twitter konvojs.

Projekts ievietots portālā 29.09.2022

Projekts noslēgts 01.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par Ukrainas uzvaru!

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Palīdzība Vijai Auzānei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 751.94 €