Follow us Today has already donated 2,832.34 €

Skolas autobusi Ukrainas bērniem 2022. gads

Ukrainas bērni arī kara laikā dodas uz skolu. Neskatoties uz Krievijas uzbrukuma turpināšanos, ukraiņi rūpējas par savu bērnu nākotni. Skolas atsākušas darbu, tiek izbūvētas bumbu patvertnes, atjaunotas klases un sarūpētas maltītes.

Lai bērni nokļūtu skolās, nepieciešami skolēnu autobusi. Miera laikos darbojās sabiedriskā transporta tīkls, vecāki savus bērnus veda ar personīgo transportu vai skolas autobusiem. Situācija ir mainījusies. Ar kājām lauku bērniem iet uz skolu vairs nav droši, jo okupanti ir mīnējuši plašas teritorijas. Sākoties karam, austrumu reģionos skolas autobusus atņēma okupanti, bet pārējā teritorijā paši ukraiņi atdeva busiņus uz fronti, lai pārvietotu ievainotos, humāno palīdzību vai karavīrus no/uz fronti.

Lai bērni drošāk nokļūtu uz skolu, ukraiņi lūdz palīdzību skolas busiņu sagādei. Viena lietota skolas autobusa izmaksas ir 7 – 10 tūkstoši eiro.

Sagādāsim Ukrainas bērniem drošu ceļu uz skolu – sagādāsim autobusus!

Projektu īsteno biedrība Agendum/ Twitter konvojs.

The Project is placed online on: 29.09.2022

Project completed 01.01.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For the Hopes of Little Hearts

Medical Massage

Palīdzība Braienam Mednim

Make a Child's Dream Come True!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 049 953.08 €