Seko mums Šodien saziedoti jau 190.00 €

Sirds siltumu 100 Ulubeles opīšiem un omiņām

Katru dienu Ulubeles patvērumā mīt ap 500 dzīvnieku – suņi, kaķi, truši, šinšilas, dažādi putni u.c. Ulubele ir no-kill patversme – patversme, kurā neviens netiek nogalināts tikai tāpēc, ka nav pietiekami smuks, pārāk jauns vai viņu neviens nav izvēlējies vest uz mājām.

Ulubeles lielā rūpe ir dzīvnieki – seniori! Viena piektā daļa no 500 Ulubeles iemītniekiem ir opīši – suņi un kaķi, kuri vecāki par 8 gadiem. Daudzi adoptētāji viņiem paiet garām vienaldzīgi – gluži kā patversmes inventāram. Taču viņu sirmie purniņi un cerību pilnie nopietnie skatieni sagaida un pavada ikvienu atnācēju, nezaudējot ticību atkal reiz būt vajadzīgiem un mīlētiem. Ulubele viņiem visiem dod iespēju piedzīvot savas vecumdienas patvērumā un drošībā, taču patversme nekad pa īstam nevar būt mājas.

Mēs zinām, ka katram patversmes iemītniekam kaut kur šajā pasaulē ir Viņa Cilvēks un mēs darām visu, lai viņi satiktos.

Jau trīs gadus darbojas Ulubeles Senioru programma – ikviens adoptētais opītis saņem Zelta veselības polisi, kas nodrošina veterināro aprūpi līdz mūža galam. Ceram, ka tas iedrošina un iedvesmo adoptētājus atvērt savas mājas durvis tieši kādam opītim. Tiem, kuri to nevar, aicinām palīdzēt, iesaistoties Senioru programmas atbalstā ar ikmēneša ziedojumu, palīdzot padarīt opīšu dzīvi patversmē vai mājās veselīgāku un pilnvērtīgāku.

Bet, kamēr viņi ir šeit, patversmē, lūdzam atvērt sirdis, lai sasildītu Ulubeles opīšus – gan viņu mazliet stīvās ķepas, gan viņu punčus, gan sirsniņas, kurām arī vajadzīgs dziedinošs atbalsts.

Viena seniora uzturēšanās diena patversmē izmaksā 3 EUR(t.i., kopšana, kvalitatīva pārtika, barības piedevas, medikamenti, siltums). Mēnesī 100 opīšu aprūpei nepieciešami 9 000.00 EUR. Lielākais atbalsts Ulubelei ir atbildīgs lēmums par adopciju.

Ziedotie līdzekļi tiks izmantoti dzīvnieku barības iegādei, veterināro pakalpojumu apmaksai, elektrības un apkures izmaksu segšanai un barības noliktavas konteinera iegādei. 

Projekts ievietots portālā 20.12.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Aprūpe mājās

Covid-19 palīdzības fonds

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

297 866.88 €