Seko mums Šodien saziedoti jau 747.81 €

Reiz cilvēkam bija draugs 2014

Dzīvniekiem ir ko teikt. Tiem nav balss, valodas, kuru mēs, cilvēki, spētu vai gribētu iemācīties. Tomēr tiem ir bezgala daudz sakāmā – ne tikai par sevi, bet arī par visu pasauli, par dzīvo būtņu savstarpējām attiecībām un galu galā – par mums pašiem.

Dzīvnieku Drauga fonda dibinātāja Kristīne Čilvere: "Īstenojot projektu „Reiz cilvēkam bija draugs” kopš 2004.gada aprīļa, tiek nodrošināta pārtika, medikamenti un pajumte nelaimē nonākušajiem cilvēka mazākajiem draugiem – gan mājas (istabas) dzīvniekiem, gan eksotiskajiem dzīvniekiem, kuri ir palikuši bez saimnieka un nonākuši patversmē, gan savvaļas dzīvniekiem, kas ir cietuši un kuriem ir nepieciešama palīdzība."

Projektu īsteno nodibinājums “Dzīvnieku drauga fonds” un patversme “Dzīvnieku draugs”, kas pastāv, tikai pateicoties privātam atbalstam un ziedojumiem. Patversmē „Dzīvnieku draugs” ik dienas uzturas vidēji 80 kaķi un 30 suņi. Divpadsmit patversmes darbības gadu laikā no patversmes uz jaunām mājām ir devušies aptuveni 10 000 dzīvnieki – suņi, kaķi, kāmīši, truši, dekoratīvās žurkas, mājas seski, papagaiļi, bruņurupuči un pat pundurcūciņa! Tie visi ir laimīgie stāsti!

Ziedojumi projektā palīdzēs:

  • iegādāties barību gan kaķēniem, kucēniem, gan pieaugušiem suņiem un kaķiem, gan dzīvniekiem ar īpašām vajadzībām;
  • iegādāties vakcīnas, medikamentus un sniegt veterinārārstu pakalpojumus, jo visi patversmes iemītnieki tiek izmeklēti;
  • vakcinēti, sterilizēti, bet nereti atrastie dzīvnieki ir tik novārguši, ka nepieciešama īpaša aprūpe - traumu ārstēšana vai steidzama operācija;
  • iegādāties patversmes dzīvniekiem nepieciešamas lietas – kakla siksnas, pavadas, barības trauciņus, būrus, gultiņas u.tml.;
  • sniegt informāciju sabiedrībā, meklējot gādīgus un labsirdīgus, jaunus saimniekus patversmes iemītniekiem;
  • veidot izglītības programmas par dzīvnieku labturību un aizsardzību, īpaši bērniem un jauniešiem, lai palīdzētu izprast dzīvnieku dabu un veicinātu atbildību par tiem.

Projektam "Reiz cilvēkam bija draugs!" iespējams ziedot arī pa ziedojumu tālruni 9000 6781 (maksa par zvanu 1,42 EUR).

Laiks ir tikpat vērtīgs kā nauda un pat vērtīgāks, jo sirds siltumu nevar nopirkt, bet tas patversmes dzīvniekiem ir visvairāk nepieciešams. Ja vari veltīt daļu no sava brīvā laika „Dzīvnieku draugam”, ir daudz iespēju un veidu kā palīdzēt. Kļūsti par brīvprātīgo palīgu!

Vairāk uzzināt par nodibinājumu “Dzīvnieku drauga fonds” un patversmi „Dzīvnieku draugs”, kā arī redzēt visus patversmē esošos dzīvniekus, varat interneta vietnē www.dzd.lv.
„Mēs aizsargājam tos, kuri paši to nespēj, un palīdzam tiem, kam visvairāk tas ir nepieciešams”.

Projektu realizē: Nodibinājums „Dzīvnieku Drauga fonds”

 

Projekts ievietots portālā 12.03.2014

Projekts noslēgts 31.12.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 585 900.75 €