Seko mums Šodien saziedoti jau 2,425.63 €

Raivo Lapiņa pārvešana

Jau 15 gadus Raivo dzīvoja un strādāja Lielbritānijā. Dzīvojot svešumā, katrs mirklis saziņai ar ģimeni bija dārgs un neatņemams. Sarunās Raivo daudz runāja par vēlmi atgriezties pie saviem mīļajiem Latvijā.

Neilgi pirms Ziemassvētkiem ģimenei Latvijā nācās piedzīvot neziņas un izmisuma pilnus brīžus, jo vairākas dienas nebija iespējams ar Raivo sazināties. Diemžēl piepildījās sliktākās aizdomas - Raivo bija miris. Raivo pēdējā laikā bija sūdzējies par veselības problēmām, piedzīvojis arī epilepsijas lēkmi, kas visdrīzāk bijis 47 gadus vecā Raivo nāves iemesls.

Lai pārvestu Raivo apbedīšanai Latvijai nepieciešami 2178 eiro. Raivo māsa Ilze lūdz līdzcilvēku palīdzību, jo ģimenei šādu līdzekļu nav.

Palīdzēsim Raivo pārvest apbedīšanai Latvijā.

Projekts ievietots portālā 27.12.2017

Projekts noslēgts 10.01.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Palīdzība Kevinam Kļaviņam

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 220 774.15 €