Seko mums Šodien saziedoti jau 10,719.29 €

POGA uz riteņiem

Katrs bērniņš ir pelnījis labāko rehabilitāciju, arī tad, ja dzīvo 300 km attālumā no Rīgas! "POGA uz riteņiem" ir centra POGA virtuālās filiāles visā Latvijā. Speciāli apmācīti fizioterapeiti dosies uz mājām pie tiem bērniem, kuri veselības vai sociālo apstākļu dēļ nevar atbraukt uz rehabilitācijas centru POGA. Bērniem ar kustību traucējumiem tiks nodrošināta rehabilitācija mājās.

“POGA uz riteņiem” pie mazā pacienta dosies 2-3 reizes nedēļā, atkarībā no katra bērniņa veselības stāvokļa un speciālistu rekomendācijas. Vienas vizītes izmaksas ir 30 eiro. "POGU uz riteņiem” pie sevis gaida jau vismaz 60 bērni visā Latvijā. Vienam bērnam “POGA uz riteņiem” mēnesī nepieciešami 400 eiro.

*atbalstīt "POGA uz riteņiem" programmu iespējams arī iegādājoties Fazer "Poga Dzīvā" maizi visos Maxima veikalos.

Palīdzēsim fizioterapeitiem nokļūt pie bērniem visā Latvijā! 

Projekts ievietots portālā 22.01.2021

Projekts noslēgts 14.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Klusais eņģelītis

Palīdzība Aivaram Kudiņam

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

Palīdzība Aleksandram Taraškēvičam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 269.67 €