Follow us Today has already donated 10,719.29 €

POGA uz riteņiem

Katrs bērniņš ir pelnījis labāko rehabilitāciju, arī tad, ja dzīvo 300 km attālumā no Rīgas! "POGA uz riteņiem" ir centra POGA virtuālās filiāles visā Latvijā. Speciāli apmācīti fizioterapeiti dosies uz mājām pie tiem bērniem, kuri veselības vai sociālo apstākļu dēļ nevar atbraukt uz rehabilitācijas centru POGA. Bērniem ar kustību traucējumiem tiks nodrošināta rehabilitācija mājās.

“POGA uz riteņiem” pie mazā pacienta dosies 2-3 reizes nedēļā, atkarībā no katra bērniņa veselības stāvokļa un speciālistu rekomendācijas. Vienas vizītes izmaksas ir 30 eiro. "POGU uz riteņiem” pie sevis gaida jau vismaz 60 bērni visā Latvijā. Vienam bērnam “POGA uz riteņiem” mēnesī nepieciešami 400 eiro.

*atbalstīt "POGA uz riteņiem" programmu iespējams arī iegādājoties Fazer "Poga Dzīvā" maizi visos Maxima veikalos.

Palīdzēsim fizioterapeitiem nokļūt pie bērniem visā Latvijā! 

The Project is placed online on: 22.01.2021

Projekts noslēgts 14.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Aigaram Mežulim

Families with children who have impairments

Let’s help little hearts

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

207 269.67 €