Seko mums Šodien saziedoti jau 1,449.26 €

Piepildi dvēseli ar mīlestību

Mūsu Latvijā ir ap 100 000 ielas kaķu, un mēs jau vairāk kā piecus gadus būvējam viņiem skaistās, siltās un sausās mājiņas.
Esam paspējuši uzcelt vairāk kā 150 pastāvīgās un ap 1000 pagaidu mājiņas un parūpējušies par vairākiem tūkstošiem kaķu.
Katrā mūsu mājiņā dzīvo vidēji 3-4 kaķi. Tādā veidā mēs arī sakopjam apkārtējo vidi un dodam iespēju visiem interesentiem piedalīties labajos darbos,
palīdzot mums celt mājiņas un rūpēties par dzīvniekiem, kuri ir nonākuši grūtajā situācijā.

Tāpat mēs nodarbojamies ar sterilizāciju, ārstēšanu un kaķu un suņu barības nodrošināšanu brīvprātīgajiem un patversmēm un nodrošinām sociālu labklājību, jo lielākoties, cilvēki, kas baro ielas kaķus ir pensionāri, kuriem pašiem trūkst līdzekļu savām vajadzībām. Teiksim vairāk – daudz pensionāru iztērē lielāku pensijas daļu, lai pabarotu izsalkušus dzīvniekus.

Mēs uzpērkam vairumā sauso un mitro barību pēc maksimāli zemajām cenām. Katram dzīvniekam ir nepieciešams 1 eiro dienā, lai labi paēstu.
Vienīgais mūsu finansējuma avots ir ziedojumi no privātpersonām un citām organizācijām. Mēs esam padarījuši milzīgu darbu, bet lielākais ceļš vēl ir priekšā.

Mūsu mērķis ir parūpēties par visiem ielas kaķiem, lai tie būtu siltumā, veseli un paēduši! Čārlzs Spensers Čaplins ir teicis : “Kas baro izsalkušu dzīvnieku, tas piepilda savu dvēseli”.

Projektu īsteno Biedrība Šri Ganeša.

Projekts ievietots portālā 02.03.2021

Projekts noslēgts 01.01.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Palīdzība Justīnei Skrebai

Palīdzība Evitai Kalniņai

Palīdzība Braienam Paškevičam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 684.60 €