Follow us Today has already donated 205.00 €

Piepildi dvēseli ar mīlestību

Mūsu Latvijā ir ap 100 000 ielas kaķu, un mēs jau vairāk kā piecus gadus būvējam viņiem skaistās, siltās un sausās mājiņas.
Esam paspējuši uzcelt vairāk kā 150 pastāvīgās un ap 1000 pagaidu mājiņas un parūpējušies par vairākiem tūkstošiem kaķu.
Katrā mūsu mājiņā dzīvo vidēji 3-4 kaķi. Tādā veidā mēs arī sakopjam apkārtējo vidi un dodam iespēju visiem interesentiem piedalīties labajos darbos,
palīdzot mums celt mājiņas un rūpēties par dzīvniekiem, kuri ir nonākuši grūtajā situācijā.

Tāpat mēs nodarbojamies ar sterilizāciju, ārstēšanu un kaķu un suņu barības nodrošināšanu brīvprātīgajiem un patversmēm un nodrošinām sociālu labklājību, jo lielākoties, cilvēki, kas baro ielas kaķus ir pensionāri, kuriem pašiem trūkst līdzekļu savām vajadzībām. Teiksim vairāk – daudz pensionāru iztērē lielāku pensijas daļu, lai pabarotu izsalkušus dzīvniekus.

Mēs uzpērkam vairumā sauso un mitro barību pēc maksimāli zemajām cenām. Katram dzīvniekam ir nepieciešams 1 eiro dienā, lai labi paēstu.
Vienīgais mūsu finansējuma avots ir ziedojumi no privātpersonām un citām organizācijām. Mēs esam padarījuši milzīgu darbu, bet lielākais ceļš vēl ir priekšā.

Mūsu mērķis ir parūpēties par visiem ielas kaķiem, lai tie būtu siltumā, veseli un paēduši! Čārlzs Spensers Čaplins ir teicis : “Kas baro izsalkušu dzīvnieku, tas piepilda savu dvēseli”.

Projektu īsteno Biedrība Šri Ganeša.

The Project is placed online on: 02.03.2021

Project completed 01.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Locomotive ESU2a for Ukraine

Help for Elderly People

Palīdzība Artūram Šteinertam

Help Children Walk!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 054 185.45 €