Seko mums Šodien saziedoti jau 3,035.11 €

Pārvest mājās Gundaru Bonderu

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Pirms dažām nedēļām Gundara tuvinieki saņēma sēru vēsti no Lielbritānijas. Pēdējos gados Gundars cīnījās ar ļaundabīgu audzēju. Gundars mira slimnīcā Notingemā, par nāves iemeslu notiek izmeklēšana, taču visdrīzāk tas saistīts ar slimību. Pirms desmit gadiem Gundars uz Lielbritāniju devās darba gaitās. Pārsvarā strādāja celtniecībā, pēdējā laikā strādāt vairs nevarēja slimības dēļ.

Mamma ļoti vēlas dēlu apglabāt dzimtenē, blakus tēvam, kurš mira pirms 3 gadiem. Pārvešana apbedīšanai Latvijā izmaksā 1996.50 eiro. Gundara mamma dzīvo Mērsragā, viņai ir 73 gadi, visu mūžu smagi strādājusi zivju pārstrādē. Gundara māsas ģimene dzīvo un strādā Talsos, ļoti vēlas izpildīt mammas vēlēšanos, taču finansiāli nodrošināt to nevar. Tādēļ lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim pārvest Gundaru apbedīšanai Latvijā.

Projekts ievietots portālā 29.09.2017

Projekts noslēgts 10.10.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Mironam Tupitcyn

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

947 199.31 €